İngilizce Dil Eğitimi (Dil Yeterlilik Sınavları) - Dil Kursları - City & Guilds - Meraklısı İçin
İngilizce Dil Eğitimi (Dil Yeterlilik Sınavları)

Ankara Dil Kursları City & Guilds

İngilizce Dil Eğitimi (Dil Yeterlilik Sınavları)

International ESOL Sınavları City & Guilds International ESOL sınavları

CEFR ile tamamen uyumlu olan uluslararası geçerliliğe sahip İngilizce sınavlarıdır. Bilindiği üzere CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages) Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı, Avrupa'dadil öğretiminde ortak standart belirlemek amacıyla Avrupa Konseyi tarafından oluşturulan bir çerçevedir.

Somut faydalar sunarak dilin pratikte en iyi biçimde kullanılabilmesi için City & Guilds International ESOL sınavları yazma, okuma, dinleme ve konuşma olmak üzere dört beceriyi iletişimsel odaklı test ederek her alanda kullanıcıya uluslararası anlamda akademik ilerleme ve istihdam sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

İngiltere Aile Birleşimi Sınavı

City & Guilds International ESOL sınavları İngiltere İçişleri Bakanlığı'na bağlı UKBA sınır dairesi tarafından kabul edilen sınavların başında gelmektedir.

İngiltere'ye evlilik yoluyla oturum almak için vize başvurusunda bulunan adayların Aile Birleşimi olarak bilinen bu sınav sonucu alacakları belgeleri başvuruları esnasında sunmaları gerekmektedir. Burada amaç temel seviyede dil bilgisinin kanıtlanmasıdır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne Bağlı Personel ve Kabin Memurlarına (Hosteslere) Yönelik Sınavlar

City & Guilds ESOL Sınavları Avrupa Ortak Dil Çerçevesi Common European Framework of References - CEFR ile uyumlu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün European Aviation Safety Agency standartlarında kabul edilen onaylı uluslararası dil yeterlilik sınavlarıdır. (under the category of NQF).

City & Guilds Seviyeleri NQF (UK Only) National Qualification Framework seviyeleri ile eşlenik olup bu şekilde sertifikalandırılmaktadır.

CEFR formatında 6 seviyede yapılan sınavlar farklı meslek gruplarının ihtiyacına yönelik düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Hava Aracı Bakım Personeli, Kabin Memuru (Hostes), Kalite Teknisyeni ve Teorik - Pratik Eğitmenler için ilgili A1, A2, B1 ve B2 sınavları her ay düzenli olarak yapılmakta olup sınav öncesi eğitimler uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Bu kurs 3262 kez görüntülendi.

City & Guilds Hakkında

City & Guilds, İngiltere'nin uluslararası geçerlilikte mesleki ve İngilizce yeterliliklerini belgeleyen akreditasyon kuruluşlarının başında gelmektedir.

1878 yılında Kraliyet tarafından kurulan City & Guilds, günümüzde dünyaca ünlü saygın kuruluşların arasında yer almaktadır. Her yıl yaklaşık 2 milyon kişiye hitap eden City & Guilds, dünya genelinde 3000'den fazla mesleki, Avrupa genelinde de 300'e yakın İngilizce merkezleri ile hizmet vermektedir.

City & Guilds sertifikaları ile birlikte Europass Sertifika Eki verebilen ilk İngiliz akreditasyon kuruluşudur. City & Guilds eğitimleri ve sınavları CEFR (Common European Framework of Reference) ile tamamen uyumludur ve tüm CEFR seviyelerini kapsamaktadır. Her yaş grubuna yönelik sınavları bulunan City & Guilds, Uluslararası İngilizce Sertifikaları ile kullanıcılara birçok avantajlar sağlamaktadır. 

İletişim Bilgileri

Tel: 312 418 41 78

Ballı Sokak, No: 8/4 Kavaklıdere / ANKARA

www.esolturkey.com.tr 

City & Guilds tarafından düzenlenen İngilizce Dil Eğitimi (Dil Yeterlilik Sınavları), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir