İngilizce Dil Eğitimi - Dil Kursları - İstanbul - Wall Street English - Meraklısı İçin
İngilizce Dil Eğitimi

İstanbul Dil Kursları Wall Street English

İngilizce Dil Eğitimi

Blended Method ve kişiye özel eğitim sistemi ile dil öğretiminde öne çıkan Wall Street English, 28 ülkede yaklaşık 480 merkezde, her yıl 200 bini aşan öğrencisine İngilizceyi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunuyor.

1972 yılında uygulanmaya başlayan Wall Street English'’in Blended Method’u, birbirini destekleyen öğretmen, multimedia, uygulamalı pratik dersleri, akıcı konuşma ve sohbet saatleri, sosyal kulüp çalışmaları ve öğrencilerin her türlü sorusuna cevap bulabileceği The Village portalından oluşmaktadır.

Wall Street English'’te öğrenci multimedia ortamında yanlış yapma endişesine kapılmadan ve kendi temposunda, görerek, işiterek, okuyarak, tekrar ederek, çeşitli alıştırmalarla sürekli pratik yaparak, bir çocuğun ana dilini öğrendiği gibi dili bir alışkanlık beceri haline getirir. Blended metotta öğrenci, öğretmen yönlendirmesi ve desteğinde öğrendiklerini pekiştirir, konuşulanları rahatlıkla anlar, tereddütsüz konuşur.

Öğrenciler, başlangıç seviyeleri ne olursa olsun ihtiyaca göre belirlenen İngilizce programlarıyla sınıf açılması beklemeden,istedikleri zaman eğitimlerine başlarlar ve geniş pratik olanaklarıyla konuşarak ingilizce öğrenirler.

Wall Street English’'in kişiye özel eğitiminin üstünlükleri

 • Sınıf açılmasını beklemeden eğitime başlama
 • Esnek ders saatleri
 • Ana dili İngilizce olan uzman öğretmenler
 • Ders kaçırma sorunu olmaması
 • Kendi öğrenme temponuzda ilerleme
 • Aynı seviyedeki öğrencilerle ders yapılması
 • Ortalama 2 kişilik uygulamalı pratik dersleri
 • Öğrenci odaklı eğitim 42 ayrı aksanı dinleyip anlama
 • Başarıncaya kadar tekrar yapma olanağı
 • Sürekli takip ve kaydedilen, ölçülen ilerleme
 • Eğitim programı ve öğrettiği İngilizce seviyeleri
 • Genel Avrupa Dil Standartlarıyla (CEFR) uyumlu %100 öğrenme garantisi

Bu kurs 5431 kez görüntülendi.

Wall Street English Hakkında

İngilizce eğitiminde devrim yaratan ‘Blended Method' ve ‘Kişiye Özel' eğitim sistemi ile dünyanın lider İngilizce dil okulu olan Wall Street English, 28 ülkede yaklaşık 480 merkezde, her yıl 200 bini aşan öğrencisine İngilizce'yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır.

Wall Street English, 2010 itibariyle dünyanın en büyük eğitim gruplarından, Financial Times ve Penguin Group'u da bünyesinde bulunduran eğitim, medya ve yayıncılık devi Pearson bünyesine katılmıştır. Wall Street English Türkiye ise 2001 yılında kurulmuş olup 9 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit, Eskişehir, Antalya, Gaziantep, Konya), 16 merkezle faaliyetlerine devam etmektedir. WSE, bugüne kadar 60.000'in üzerinde öğrenci ve 3.000'in üzerinde kurumun çözüm ortağı olmuştur. 

İletişim Bilgileri

Tel: 444 98 99

Merkez Ofis: Büyükdere Caddesi, 15/A Hür Han 80620 Şişli / İstanbul

www.wse.com.tr

Wall Street English tarafından düzenlenen İngilizce Dil Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir