İstanbul Diving Center - Meraklısı İçin

IDC

IDC ofisi, Bayrampaşa ve civar semtlerin tek sualtı sporları merkezidir. On kişilik bekleme salonu, kursa kayıt ve bilgi işlem bölümü, bilgisayar destekli on kişilik modern dersliği, malzeme bakım onarım odası, kurumsal görüşmeler ve mülakat odası ile ihtiyacınız olan her türlü konforu ve kaliteyi size yaşatmak için dekore edilmiştir.

IDC'den eğitim almanın ve bir IDC dalıcısı olmanın size yaşatacağı ayrıcalıklardan biri olan IDC web sayfası www.istanbuldiving.com, dalış merkezleri arasında dünyanın tek sertifika sorgulama sistemine sahip web sayfasıdır.

IDC, dalış sektörüne girdiği günden bu yana organize ettiği kurslar ve etkinliklerde, sualtına gönül vermiş katılımcılarının güvenliğini birinci planda tutarak, kaliteli ekipman ve profesyonel ekibi ile dalış standartlarından ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Bahçelievler Mah. Demokrasi Bulvarı (Özsüt Fırın Üstü) 5053 Sok. Katlanır İş Merkezi Kat 1 Daire 5   Manavgat/Antalya
Telefon/Faks : 0242 742 55 60
Cep : 0532 618 48 53

İstanbul Şube City Club Spor Kompleksi Akasya 08 Bahçeşehir
Organizasyon Sorumlusu : Faruk Pişkinsoy
Cep: 0 530 770 00 82

idcgrup.com

Bu sayfa daha önce 1784 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

IDC tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

IDC tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir