Hukuk İngilizcesi Eğitimi - Dil Kursları - İstanbul - Rennert Dil Okulu - Meraklısı İçin
Hukuk İngilizcesi Eğitimi

İstanbul Dil Kursları Rennert Dil Okulu

Hukuk İngilizcesi Eğitimi

Avukatlar için Hukuk İngilizcesi

Hukuk dünyasının İngilizce terminolojisini öğrenmek, daha iyi anlayıp akıcı konuşmak, uluslararası sözleşmelere imza atmak isteyen avukatlarımız için Hukuk İngilizcesi öğretiyoruz. İlk eğitimini hukuk alanında yapmış ve daha sonra İngilizce öğretmenliği sertifikası almış, deneyimli Amerikalı öğretmenler eşliğinde, sizleri en fazla 8 kişilik sınıflarımıza bekliyoruz.
 
Eğitim Alanı Eğitim Süresi Eğitim Bedeli (KDV Dahil) Taksitli Eğitim Bedeli
Hukuk İngilizcesi 175 saat 2500 TL 2700 TL

Bu kurs 2020 kez görüntülendi.

Rennert Dil Okulu Hakkında

Rennert Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika'da kuruldu. Mr. Rennert'in amacı; içinde neredeyse hiç konuşma olmayan, sadece yoğun gramer öğretilen ve kalabalık sınıflardan oluşan dil okullarına, alternatif bir sistem yaratmaktı. Öğrencileri konuşturmayı hedefleyen, az mevcutlu sınıflarda kaliteli eğitim veren bir dil okulu kurmak istiyordu. César Rennert, 1973 yılında işte bu hayalle yola çıktı. Kendi ana dili olan İspanyolcayı öğretmeye başladığı tek bir sınıftan oluşan Rennert Dil Okulu, bugün uluslararası, başarılı bir dil merkezi haline gelmiş durumda. Bugün Amerika'da hem New York (Manhattan) hem de Miami'de okulları bulunan kurum, ön planda tuttuğu İngilizce eğitimi alanında ESL kursları arasında hep ilk sıralarda yer alıyor. 

Rennert Dil Okulu
Çeşme Apt. No:3 D:7 Gümüşsuyu Mah. Ağa Çırağı Sokak
Fındıklı - Beyoğlu / İstanbul
+90 212 245 00 92
+90 212 245 00 93
[email protected]

rennertistanbul.com

Rennert Dil Okulu tarafından düzenlenen Hukuk İngilizcesi Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir