Arketiplerin Gizemi Eğitimi - Yeşim Cimcoz Yazı Evi - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Arketiplerin Gizemi Eğitimi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Yeşim Cimcoz Yazı Evi

Arketiplerin Gizemi Eğitimi

SoulCollage® uygulamalarını da işin içine katan Amerikalı eğitmen Mirabai Joan Kolari bizleri arketiplerin gizeminde bir yolculuğa çıkarıyor. Arketiplerin gizemli dünyasına, bir içsel yolculuğa davetlisiniz. Hayatınız boyunca arketiplerinizin size nasıl rehberlik ettiklerini öğrenin. İç dünyanızın konsey masasında oturan arketiplerinizle tanışın.

Vahşi Kadından Bilgeye, Hassas Kadından Hükümdara, Şifacıdan İsyancıya, Kaşiften Savaşçıya ve hayatınızda aktif olan daha bir çok arketipi keşfedin. Bu arketiplerin sizinle nasıl çalıştıklarını hissedin. Onların özelliklerini farkedin ve çevrenizle ilişkilerinizde bu özellikleri nasıl kullanacağınızı keşfedin. Arketiplerin etkilerini geliştirmek için onlarla bilinçli bir ilişkide olmayı ve kendiniz için daha zengin ve doyurucu bir yaşam kurmanın ilk adımını atın.

Arketiplerin Gizemi Eğitimi 10 Mayıs Cumartesi ve 11 Mayıs Pazar günü, 10:00 - 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Eğitmen hakkında;
Mirabai uluslararası yetkili SoulCollage® Uygulayıcısı ve Eğitmenidir. Avrupa ve Amerika'da eğitimler düzenlemektedir. SoulCollage® kurucusu Seena Frost'tan aldığı bu eğitime meditasyon, yoga, ruhsal rehberlerle ve şifa çalışmaları ile edindiği deneyimleride eklemiştir. 2008'den bu yana Ruhsal Rehberlik ve Bilgelik Okulu eğitimlerine Zurich ve Amerika'da devam ediyor. Bu bilgileri ve edindiği tüm deneyimleri eğlenceli, yaratıcı ve öğretici bir örgü içinde kendi çalışmalarında sunmaya devam ediyor. Mirabai Sufi Ruhaniyat öğretisine inisiye bir mentör, öğretmen, yazar ve rehberdir.

Katılım ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %10 indirimle 495 TL'dir.

Bu kurs 2295 kez görüntülendi.

Yeşim Cimcoz Yazı Evi Hakkında

Yeşim Cimcoz Yazı Evi, Yazıya Giriş, Edebiyat, Öykü, Senaryo, Şiir, Yaratıcı Yazarlık ve Kaliteli Yaşam Atölyeleri gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan bir kurum.

Yazı Evi yazmak isteyen herkese bir alan, pratik yapma imkanı, büyümek, gelişmek ve öğrenmek için bir mekan, düştüğünde yumuşak bir zemin, kahve, demli çay yanında sohbet ve bol bol paylaşım sunarak hizmet veriyor. Tüm yazı meraklıları Yazı Evi'ne davetliler!

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Süleymanpaşa Sk. Üçgen Apt. 10/3 Bahariye - Kadıköy / İstanbul

 

 

Yeşim Cimcoz Yazı Evi tarafından düzenlenen Arketiplerin Gizemi Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir