Mandala Atölyesi - Yengeç Sanat Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Mandala Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Yengeç Sanat Evi

Mandala Atölyesi

Genellikle bir dairesel formun içinde bin bir şekilde karşımıza çıkan bu ilginç resim tarzı Mandala aslında bir keşif yolculuğu, bir tür meditasyon.

Yengeç Sanat Evi tarafından düzenlenen bu 3 saatlik Mandala Atölyesi'ne katılarak keyifli yeni bir hobi edinebilirsiniz. Atölye çalışması Banu Yılmaz rehberliğinde gerçekleştirilmektedir.

Mandala, içerisinde felsefe, matematik ve sanatın yer aldığı yüzyıllar öncesine dayanan kadim bir öğreti. Mandala'nın hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen meraklılar Mandala: Resmin ve Meditasyonun Çocuğu yazımıza göz atabilirler.

Mandala Atölyesine katılım ücreti: 100 TL'dir. 

Herhangi bir ön bilgi gerektirmeyen bu çalışma sonrasında, dileyen meraklılar ileri seviye çalışmalarına da katılabilirler.

Bu kurs 5242 kez görüntülendi.

Etiketler

Yengeç Sanat Evi Hakkında

Sanatla iç içe ve dopdolu; küçük ama sıcacık bir mekan: Yengeç Sanat Evi.

Sanatla yoğrulmuş bir öğretmen tarafından Bahariye'de kendine özgü, özgün bir alan olarak, hepimize kazandırılmış bir mekan. Kadın elinin değdiği, yüreği güzel, söyleyecek sözü olan, rafine bir yer Yengeç Sanat Evi.

Üç ayrı salon ve bahçesiyle her yaşa hitap ediyor.

Resim kursu,güzel sanatlara hazırlık kursu, fotoğraf atölyesi, yaratıcı yazarlık atölyesi, mandala atölyesi,bendir atölyesi,felsefe atölyesi,günlük workshoplar ve kurumsal hizmetler  Sanat evinin çalışma alanları arasında.

Yengeç sanat evi, hafta içi ve hafta sonu nefes alabileceğiniz, çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, günlük, aylık ve dönemlik çalışmalara katılabileceğiniz vazgeçilmez bir mekanın adresi olacaktır.

Adres
Caferağa mah. Bahariye Cad. Kuzukestane Sk. No: 1/A (Kaymakamlık Yanı) Kadıköy / İSTANBUL

Telefon
0533 428 14 79

Yengeç Sanat Evi tarafından düzenlenen Mandala Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir