Ebru Atölyesi - Yengeç Sanat Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Ebru Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Yengeç Sanat Evi

Ebru Atölyesi

Doğru teknikle suyun üzerine sadece yazı yazmak değil, resim yapmak da mümkündür. :)

Geçmişi 9. yüzyıla dayanan ebru sanatı ile tanışmak; sadece tanışmak değil, bu deneyimi yaşamak isterseniz, Yengeç Sanat Evi tarafından düzenlenen Ebru Atölyesi'ne davetlisiniz.

Yengeç Sanat Evinin deneyimli eğitmenlerinin yönlendirmesi ile isterseniz günübirlik bir ebru deneyimi yaşayabilir, isterseniz de sonrasında 12 haftalık uzun dönem ebru kursuna devam edebilirsiniz.

Atölye çalışmasına katılım ücreti 85 TL'dir.

Bu kurs 3408 kez görüntülendi.

Etiketler

Yengeç Sanat Evi Hakkında

Sanatla iç içe ve dopdolu; küçük ama sıcacık bir mekan: Yengeç Sanat Evi.

Sanatla yoğrulmuş bir öğretmen tarafından Bahariye'de kendine özgü, özgün bir alan olarak, hepimize kazandırılmış bir mekan. Kadın elinin değdiği, yüreği güzel, söyleyecek sözü olan, rafine bir yer Yengeç Sanat Evi.

Üç ayrı salon ve bahçesiyle her yaşa hitap ediyor.

Resim kursu,güzel sanatlara hazırlık kursu, fotoğraf atölyesi, yaratıcı yazarlık atölyesi, mandala atölyesi,bendir atölyesi,felsefe atölyesi,günlük workshoplar ve kurumsal hizmetler  Sanat evinin çalışma alanları arasında.

Yengeç sanat evi, hafta içi ve hafta sonu nefes alabileceğiniz, çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, günlük, aylık ve dönemlik çalışmalara katılabileceğiniz vazgeçilmez bir mekanın adresi olacaktır.

Adres
Caferağa mah. Bahariye Cad. Kuzukestane Sk. No: 1/A (Kaymakamlık Yanı) Kadıköy / İSTANBUL

Telefon
0533 428 14 79

Yengeç Sanat Evi tarafından düzenlenen Ebru Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir