Yeldeğirmeni Yazı Evi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Yeldeğirmeni Yazı Evi

Yeldeğirmeni Yazı Evi dramatik yazarlık mezunu kişilerce kurulan bir yazı atölyesidir.  Daha önce "Tiyatro Lilith " tiyatro topluluğunu kurup yazarlık ve yönetmenlik yapan yazarımız öncülüğünde kurulmuştur.  Yaratıcı drama liderliği ile yazmayı harmanlayan hocalarımız yazmanın gizli kapılarını aralıyor. Yazarak terapi yapıyoruz. Oyun yazarlığı, senaryo yazarlığı, öykü yazarlığı ve yazarak terapi çalışmaları ile günümüz insanının iç dünyasını dışa vurmada rehberlik ediyor. Biz yazmayı öğretmiyoruz içinizdeki size dokunuyoruz siz hikayelerinizin peşinden gidiyorsunuz.

Bu sayfa daha önce 1596 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Yeldeğirmeni Yazı Evi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Yeldeğirmeni Yazı Evi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.