Üretim Deneyimleme Atölyesi - Tridi Atölye & Şirket Mirket - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Üretim Deneyimleme Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Tridi Atölye & Şirket Mirket

Üretim Deneyimleme Atölyesi

Hem farklı üretim yöntemlerini deneyimlemek, hem de yılbaşı hediyesi hazırlamak istemez misiniz?

Ev sahibinin Fablab İstanbul olduğu; Tridi Atölye, Şirket Mirket ve Social innovation Lab işbirliği ile gerçekleşecek atölyede kağıt, ahşap, plastik, keçe gibi malzemeler ürüne dönüşüyor.

#elyapımıkağıt #ahsapkutular #defter #bardakaltlığı #3dprint modelleme ve baskılar olacak! Hem de tüm malzemeler açık büfe! Yaniiii farklı teknoloji ve ürün üretim süreçlerini deneyimleyerek kendi yılbaşı hediyenizi üretecek, bu sene sevdiklerinize el emeği göz nuru hediye kutularınızı göndereceksiniz!

Etkinlikte giyotinden 3d yazıcıya, perçin pensesinden makasa irili ufaklı pek çok aracı kullanarak; üretime katkısını tanımaya ve bunlarla nihai ürünler elde etmeye yönelik çalışmalar yer alıyor. Keçeden bir kutu, tasarladığınız bir ürünün 3d baskısı, kağıttan defter üretimi ve hatta kağıdın kendisinin üretimi veya badabadu!

Atölyemiz son zamanların en trend konuları olan #3dprinting #craft #maker #design gibi konularda sohbet ve sunumlar ile başlayıp, üretim deneyimlemeleri ile devam edecek. Sevdiğiniz bir insana kendi ellerinizle bir hediye kutusu yaparken, yeni insanlarla tanışmak, güzel bir pazar günü geçirmek isterseniz Fablab İstanbul/ Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde bize katıın!

Üretim Deneyimleme Atölyesi 20 Aralık Pazar günü Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde. Etkinlik Bedeli 100 TL'dir.

Etkinlik mülteciler yararına faaliyet gösteren Small Project İstanbul Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecek ve etkinliğin geliri dernekteki eğitim ve sağlık ihtiyaçları için bağışlanacaktır.

el yapımı defter 1

el yapımı defter 2

el yapımı defter 3

el yapımı defter 4

yılbaşı kutusu

Bu kurs 2107 kez görüntülendi.

Etiketler

Tridi Atölye & Şirket Mirket Hakkında

Tridi Atölye

Tridi, tasarımlarını hızlıca ürüne dönüştürmek isteyen genç mühendislerin 3 boyutlu yazıcı teknolojisi ile tanışmasıyla ortaya çıktı. Tridi, her zamankinden daha fazla, insanların kendilerini istedikleri şekilde ifade edebilmeleri gerektiğine inanıyor. Hayal gücünüzün sınırlarını keşfederken sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hayallerinizi tasarıma, tasarımlarınızı ürüne dönüştürüyoruz.

Şirket Mirket

Şirket Mirket, yeni fikirler bulan, farklı üretim yöntemlerini araştıran ve deneyimlerinin sonuçlarını başkalarıyla paylaşmak isteyenlerin ürünlerini sunan içli dışlı bir dükkandır.

Endüstrileşmenin sonucu olan zanaatsizliğe karşı itaatsizdir. Ürünün bir parçasını yapıp, ne yaptığını bilmeyen insanlar gibi değil; fikrinden tasarımına ve üretimine kadar kendi çalışarak veya ilgili araçları kullanarak oluşturulan ürünleri sever ve satışını yapmaya çalışır. Bu nedenle ürün skalası çok geniş olsa da temelde sanat&zanaat birlikteliğini barındırır. Haliyle mühendislik, malzeme bilimi, fotoğraf, sinema, tasarım, tipografi, illustrasyon gibi farklı bilgi ve ilgileri ilişkilendirir, teşvik eder, paylaşır.

İsmini veren güzel hayvancağız kadar duygusal ve koloni olma halinden mutludur.

Tridi Atölye & Şirket Mirket tarafından düzenlenen Üretim Deneyimleme Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir