Tridi Atölye & Şirket Mirket - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Tridi Atölye & Şirket Mirket

Tridi Atölye

Tridi, tasarımlarını hızlıca ürüne dönüştürmek isteyen genç mühendislerin 3 boyutlu yazıcı teknolojisi ile tanışmasıyla ortaya çıktı. Tridi, her zamankinden daha fazla, insanların kendilerini istedikleri şekilde ifade edebilmeleri gerektiğine inanıyor. Hayal gücünüzün sınırlarını keşfederken sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hayallerinizi tasarıma, tasarımlarınızı ürüne dönüştürüyoruz.

Şirket Mirket

Şirket Mirket, yeni fikirler bulan, farklı üretim yöntemlerini araştıran ve deneyimlerinin sonuçlarını başkalarıyla paylaşmak isteyenlerin ürünlerini sunan içli dışlı bir dükkandır.

Endüstrileşmenin sonucu olan zanaatsizliğe karşı itaatsizdir. Ürünün bir parçasını yapıp, ne yaptığını bilmeyen insanlar gibi değil; fikrinden tasarımına ve üretimine kadar kendi çalışarak veya ilgili araçları kullanarak oluşturulan ürünleri sever ve satışını yapmaya çalışır. Bu nedenle ürün skalası çok geniş olsa da temelde sanat&zanaat birlikteliğini barındırır. Haliyle mühendislik, malzeme bilimi, fotoğraf, sinema, tasarım, tipografi, illustrasyon gibi farklı bilgi ve ilgileri ilişkilendirir, teşvik eder, paylaşır.

İsmini veren güzel hayvancağız kadar duygusal ve koloni olma halinden mutludur.

Bu sayfa daha önce 1313 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Tridi Atölye & Şirket Mirket tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Tridi Atölye & Şirket Mirket tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir