Masterpiece Seansı:Joan Miró, Melankolik Şarkıcı - Studio Masterpiece - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin
Masterpiece Seansı:Joan Miró, Melankolik Şarkıcı

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Studio Masterpiece

Masterpiece Seansı: Joan Miró, Ayın Önünde Kadın ve Köpek

Masterpiece'de meraklılar işinde uzman ressamımızın adım adım yönlendirmesi ile Joan Miró'nun, Ayın Önünde Kadın ve Köpek resmini tamamen kendi elleri ile yapacaklar.

Masterpiece bir resim kursu kesinlikle değil, katılımcıların keyifli vakit geçirecekleri, sosyalleşebilecekleri ve 3 saatlik seans sonrası tamamlanan resimlerini ister evlerine götürebilecekleri, ister arkadaşlarına hediye edebilecekleri bir etkinlik.

Seanslarımız toplamda 3 saat sürüyor ve minumum 4 - maksimum 8 kişinin katılımı ile seanslarımızı gerçekleştiriyoruz.

Seans süresi içinde bir taraftan resimlerimizi yaparken bir taraftan da hem müzik dinliyoruz, hem müşterilerimiz ikramlarımız eşliğinde kendi getirdikleri içkileri içebiliyor hem de sanat konuşuyoruz.

Amacımız yepyeni bir eğlence ve sosyal ortam oluşturmak ve insanlara yağlı boya resim yapmanın keyfini tattırmak.

Atölye çalışması Asmalımescit'te. Misafirlerimiz en sevdikleri içkileri alıp gelmeleri yeterli. Kalan tüm malzemeler bizden. Sanat konuşuyoruz, tablolar yapıyoruz, çok eğleniyoruz.

Etkinlik Tarihi: 13 Kasım Cuma 19:00-22:00 saatleri arasında düzenlenecek.
Katılım Ücreti: 75 TL'dir (KDV Dahil)

Joan Miró 1893 yılında Barcelona'da doğdu. Katalan sanatçı resim ve heykel başta olmak üzere plastik sanatlara yönelik pek çok eser vermiştir. Genelde Sürrealizm ile birlikte anılsa da kendine has üslubu ile İZM sınırlarını aşar.

Bu kurs 2854 kez görüntülendi.

Etiketler

Studio Masterpiece Hakkında

Sanat. Müzik. Keyif.

Beyoğlu Asmalımescit'te, keyifli bir ortamda güzel müzikler ve içki eşliğinde sonunda keyifli bir kaç saat geçirebileceğiniz bir resim atölyesi Studio Masterpiece. Etkinliklere katılmak için daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok. Hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu 3 saat geçireceğiniz bir keyif seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait eserleriniz olacak.

Studio Masterpiece

Adres: Müeyyedzade Mah. Hoca Ali Sok. No: 15 A Galata - Beyoğlu İSTANBUL

Bilgi İçin: +90 535 725 52 35

Studio Masterpiece tarafından düzenlenen Masterpiece Seansı: Joan Miró, Ayın Önünde Kadın ve Köpek, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir