Masterpiece Seansı: Amedeo Modigliani, Jean Hébuterne - Studio Masterpiece - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Masterpiece Seansı: Amedeo Modigliani, Jean Hébuterne

İstanbul Hobi Kursları Studio Masterpiece

Masterpiece Seansı: Amedeo Modigliani, Jean Hébuterne

Masterpiece'de meraklılar işinde uzman ressamımızın adım adım yönlendirmesi ile Amedeo Modigliani'nin Jean Hébuterne resmini tamamen kendi elleri ile yapacaklar.

Masterpiece bir resim kursu kesinlikle değil, katılımcıların keyifli vakit geçirecekleri, sosyalleşebilecekleri ve 3 saatlik seans sonrası tamamlanan resimlerini ister evlerine götürebilecekleri, ister arkadaşlarına hediye edebilecekleri bir etkinlik.

Seanslarımız toplamda 3 saat sürüyor ve minumum 4 - maksimum 8 kişinin katılımı ile seanslarımızı gerçekleştiriyoruz.

Seans süresi içinde bir taraftan resimlerimizi yaparken bir taraftan da hem müzik dinliyoruz, hem müşterilerimiz ikramlarımız eşliğinde kendi getirdikleri içkileri içebiliyor hem de sanat konuşuyoruz.

Amacımız yepyeni bir eğlence ve sosyal ortam oluşturmak ve insanlara yağlı boya resim yapmanın keyfini tattırmak.

Atölye çalışması Asmalımescit'te. Misafirlerimiz en sevdikleri içkileri alıp gelmeleri yeterli. Kalan tüm malzemeler bizden. Sanat konuşuyoruz, tablolar yapıyoruz, çok eğleniyoruz.

Etkinlik 8 Ocak Pazar günü, saat 13:00-16:00 ve 17:30-20:30 arasında gerçekleşecektir.
Katılım Ücreti: 75 TL'dir (KDV Dahil)

Amedeo Modigliani 1884 yılında İtalya'da doğdu. Sanat hayatının büyük bölümü Paris'te geçen sanatçı genellikle portreleriyle hatırlanır. Pablo Picasso, Juan Gris, Diego Rivera, Chaim Soutine gibi dönemin önemli sanatçılarıyla bir arada bulunmuştur.

Bu kurs 1973 kez görüntülendi.

Etiketler

Studio Masterpiece Hakkında

Sanat. Müzik. Keyif.

Beyoğlu Asmalımescit'te, keyifli bir ortamda güzel müzikler ve içki eşliğinde sonunda keyifli bir kaç saat geçirebileceğiniz bir resim atölyesi Studio Masterpiece. Etkinliklere katılmak için daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok. Hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu 3 saat geçireceğiniz bir keyif seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait eserleriniz olacak.

Studio Masterpiece

Adres: Müeyyedzade Mah. Hoca Ali Sok. No: 15 A Galata - Beyoğlu İSTANBUL

Bilgi İçin: +90 535 725 52 35

Studio Masterpiece tarafından düzenlenen Masterpiece Seansı: Amedeo Modigliani, Jean Hébuterne, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir