Batik Baskı Teknikleri Kursu - Saka Sanat - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Batik Baskı Teknikleri Kursu

İstanbul Hobi Kursları Saka Sanat

Batik Baskı Teknikleri Kursu

Batik baskısı, kumaş, deri veya kağıt süslemede kullanılan, özel bir baskı çeşididir. Batik teknikleri uygulama kursu, doğal bir baskı yapmak için gerekli olan batik tekniklerini hem teorik hem de uygulamalı bir şekilde uygulayıp, öğrenebileceğiniz keyifli bir hobi atölyesidir. Batik Baskı uygulamaları ile hayat bulan size özel t-shirt'ler ve yeniden tasarlanan giysiler sadece sizde olacak orjinallikte ve doğallıkta olacaktır.

Kadıköy'de bulunan Saka Sanat Atölyesi'nde gerçekleşecek olan atölyemiz, 4 saat sürecek olup, tecrübeli eğitmenler rehberliğinde gerçekleşcektir. Atölyenin bitiminde kendi tasarımlarınız olan t-shirtler, yeniden tasarlanan giysiler, kişisel ve hediyelik objeler ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz. Samimi ve sıcak bir gülümsemeyle karşılanacağı atölye çalışmalarımıza tüm sanatseverleri bekliyoruz.

Katılım ücreti 180 TL'dir.

Bu kurs 2038 kez görüntülendi.

Etiketler

Saka Sanat Hakkında

Saka Sanat, sanat ve yaşam odaklı düşüncelerin, tecrübelerin, bilgi ve becerilerin paylaşıldığı, aynı zamanda zengin ve kaliteli içerikli sanat etkinlik ve kursları düzenlemek için yapılanmış bir sanat atölyesidir.

Kadıköy Caferağa Mahallesinde bulunan atölyede, sanat atölyeleri, yaşam atölyeleri ve dış mekan etkinlikleri olmak üzere birçok farklı alanda kurs ve atölye sanatseverlerle buluşuyor.

Adres
Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No: 25/2 Kadıköy

Telefon
0216 450 30 06

Saka Sanat tarafından düzenlenen Batik Baskı Teknikleri Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir