Saka Sanat - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Saka Sanat

Saka Sanat, sanat ve yaşam odaklı düşüncelerin, tecrübelerin, bilgi ve becerilerin paylaşıldığı, aynı zamanda zengin ve kaliteli içerikli sanat etkinlik ve kursları düzenlemek için yapılanmış bir sanat atölyesidir.

Kadıköy Caferağa Mahallesinde bulunan atölyede, sanat atölyeleri, yaşam atölyeleri ve dış mekan etkinlikleri olmak üzere birçok farklı alanda kurs ve atölye sanatseverlerle buluşuyor.

Adres
Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No: 25/2 Kadıköy

Telefon
0216 450 30 06

Bu sayfa daha önce 160 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Saka Sanat tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Saka Sanat tarafından düzenlenen kurslar

Batik Baskı Teknikleri Kursu

Batik Baskı Teknikleri Kursu

Batik baskısı, kumaş, deri veya kağıt süslemede kullanılan, özel bir baskı çeşididir. Batik teknikleri uygulama kursu, doğal bir baskı yapmak için gerekli olan batik tekniklerini hem teorik hem de uygulamalı bir şekilde uygulayıp, öğrenebileceğiniz keyifli bir hobi atölyesidir.

180 TL
Hobi Kursları
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.