Street Jazz Atölyesi - Nilay Bale Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Street Jazz Atölyesi

İstanbul Dans Kursları Nilay Bale Okulu

Street Jazz Atölyesi

Street jazz kursu, hip-hop, Funk, R&B gibi hareketli dansların, güncel müzikler eşliğinde yapılan bir versiyonudur.

7 yaş ve üzeri genç meraklılar için, Nilay Bale Okulu tarafından düzenlenen street jazz kursu günün temposundan kopup eğlenmek, özgür, enerjik ve mutlu hissetmek için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Street jazz eğitimi, çocukların ayrıca müzik ve ritim duygusunun gelişmesine, koordinasyon yeteneği kazanmalarına, grup bilinci edinmelerine ve artistik yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Bu kurs 1644 kez görüntülendi.

Etiketler

Nilay Bale Okulu Hakkında

Nilay Bale Okulu, Bakırköy ve Zekeriyaköy şubeleri ile 3,5 yaşından itibaren çocuklara bale eğitimleri veriyor. 22 yıllık deneyimi ile gerek akademik gerekse sanatsal açıdan çocuklarınızın gelişimine katkı sağlamak amacındaki kurum Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı bir eğitim kurumudur.

Nilay Bale Okulu, Sofya Ulusal Müzik Akademisi Bale Sanatları Bölümü ile işbirliği içerisinde ve uluslararası kabul gören profesyonel bale sistemi "Vaganova Metodu" ile bale eğitimi de vermektedir.

Nilay Bale Okulu - Bakırköy
Adres: Zeytinlik Mah. Sporcu Sok. No: 18/1  Bakırköy / İstanbul
Tel:+90 (212) 542 28 98

Nilay Bale Okulu - Zekeriyaköy
Adres: Zekeriyaköy Mah. 3. Cd. Gümüşçüler Sok. No: 3/A  Sarıyer / İstanbul
Tel : +90 (212) 202 70 02

 

Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki form ile Nilay Bale Okulu tarafından düzenlenen Street Jazz Atölyesi kursu için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kurs yetkililerine iletilecek ve yetkililer sizinle iletişim kuracaktır.

İlginizi çekebilir