Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu - Nilay Bale Okulu - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu

İstanbul Hobi Kursları Nilay Bale Okulu

Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu

3 yaşından tibaren minik meraklıların katılabileceği Nilay Bale Okulu'nun 'Mini Bale' programı, çocukları erken yaşlarda sanatla tanıştırmak, dans ve müziğin masalsı ortamında baleyi sevdirmek, zihinsel ve bedensel becerilerini arttırmaktadır.

Mini bale sınıfının ardından, klasik bale için teknik altyapı oluşturmak aşamalarını içeren hazırlık sınıfı ile eğitime devam ediliyor.

Çocukların 7 yaşından itibaren katılabilecekleri teknik sınıflarda ise, çocukların artık bale disiplinine hazır olduğu, minik balerinlerin artık genç balerinlere dönüşeceği süreç başlıyor.

3 yaşında itibaren tüm çocuklar bale kursuna katılabilirler. Katılım için herhangi bir seviyede ön bilgi gerekmiyor.

Bu kurs 3127 kez görüntülendi.

Etiketler

Nilay Bale Okulu Hakkında

Nilay Bale Okulu, Bakırköy ve Zekeriyaköy şubeleri ile 3,5 yaşından itibaren çocuklara bale eğitimleri veriyor. 22 yıllık deneyimi ile gerek akademik gerekse sanatsal açıdan çocuklarınızın gelişimine katkı sağlamak amacındaki kurum Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı bir eğitim kurumudur.

Nilay Bale Okulu, Sofya Ulusal Müzik Akademisi Bale Sanatları Bölümü ile işbirliği içerisinde ve uluslararası kabul gören profesyonel bale sistemi "Vaganova Metodu" ile bale eğitimi de vermektedir.

Nilay Bale Okulu - Bakırköy
Adres: Zeytinlik Mah. Sporcu Sok. No: 18/1  Bakırköy / İstanbul
Tel:+90 (212) 542 28 98

Nilay Bale Okulu - Zekeriyaköy
Adres: Zekeriyaköy Mah. 3. Cd. Gümüşçüler Sok. No: 3/A  Sarıyer / İstanbul
Tel : +90 (212) 202 70 02

 

Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki form ile Nilay Bale Okulu tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu kursu için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kurs yetkililerine iletilecek ve yetkililer sizinle iletişim kuracaktır.

İlginizi çekebilir