Minyatür Atölyesi: Paçi'nin Çalışma Odası - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Minyatür Atölyesi: Paçi'nin Çalışma Odası

İstanbul Hobi Kursları Meraklısı İçin

Minyatür Atölyesi: Paçi'nin Çalışma Odası

Minyatür meraklılarına yeni yılın ilk mutlu haberi: Meraklısı İçin ve Paçi Minyatür iş birliği!

Paçi Minyatür'ün Küçük Şeyleri başlıklı blog yazımızda tanıttığımız, bir bakışta insanın içine çocukluktaki heyecanı dolduruveren minyatür odaların yaratıcısı Duygu Sönmez Çelik, sadece Meraklısı İçin takipçilerine özel bir tasarım hazırladı. Minnacık kitaplar, kalemler, not kâğıtlarıyla bilhassa kitap kurtlarının kalbini çalacak enfes bir çalışma odası. Bu atölyede katılımcılar, önce konuya dair bir teorik bilgiyle donanacak, sonra sihirli bir dünyaya yolculuğa çıkacak. Eve dönerken, inanmayanlara bu yolculuğu ispat da edebilecekler. Üstelik, bu daha bir başlangıç. Minyatür alanında ilerlemek isteyen katılımcılar için, Paçi'nin özel tasarımları ve atölyeleri sürecek.

Neler Olacak?
- Katılımcılar, atölyeye geldiklerinde malzemelerinin hazır şekilde kendilerini beklediğini görüp sevinirler.
Minyatür atölyesi, 6 meşakkatli saatten oluşur ve bu zamanı 1 saatlik bir yemek molası böler. Molanın saatini, insani ihtiyaçlar ve zamanın ruhu belirler.
- İlk olarak hocamız tarafından malzemeler tanıtılır, minyatüre sıfırdan başlayacaklara gereken teorik temel oluşturulur. Bu yüzden korkmaya gerek yoktur.
- Her katılımcı, hocanın yönlendirmesi ile kendi minyatürünü kendi elleriyle hazırlar.
- Yorgunluk kötü bir şey değildir; yeter ki eşliğinde ve ucunda düşlere dair bir şeyler bulunsun. :)

Meraklısı İçin Ofisi'nde gerçekleşecek atölye, 
8 Şubat 2015, Pazar günü. 
​10.00'da.

Kontenjanımız 10 kişi ile sınırlıdır.

Meraklısı İçin ofisi: Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 - Üsküdar / İstanbul (Google Maps'de görüntülemek için tıklayın)

Bu kurs 9094 kez görüntülendi.

Etiketler

Meraklısı İçin Hakkında

Meraklısı İçin, çeşitli kurumların düzenlediği atölye çalışmaları ve eğitimleri bir süredir meraklıları ile buluşturuyor. Bu arada birçok meraklı ile tanıştık ve onlara keyifli deneyimler yaşattığımızı gördükçe mutlu olduk. 

Şimdi de, şehirdeki mevcut seçeneklerle yetinmeyenler için, yeni deneyimler edinebilecekleri günübirlik atölye çalışmaları organize etmeye karar verdik. Meraklılardan gelen taleplere göre temalarımızı saptıyor, o konunun uzmanını buluyor ve etkinliğin tüm organizasyonunu üsteliyoruz. Size ise aramıza katılıp, keyifli bir pazar günü bu deneyimlerimize ortak olmak kalıyor.

Eğitimlerimiz ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için ekibimize 0216 706 17 15 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Meraklısı İçin tarafından düzenlenen Minyatür Atölyesi: Paçi'nin Çalışma Odası, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir