Meraklısı İçin - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Meraklısı İçin

Meraklısı İçin, çeşitli kurumların düzenlediği atölye çalışmaları ve eğitimleri bir süredir meraklıları ile buluşturuyor. Bu arada birçok meraklı ile tanıştık ve onlara keyifli deneyimler yaşattığımızı gördükçe mutlu olduk. 

Şimdi de, şehirdeki mevcut seçeneklerle yetinmeyenler için, yeni deneyimler edinebilecekleri günübirlik atölye çalışmaları organize etmeye karar verdik. Meraklılardan gelen taleplere göre temalarımızı saptıyor, o konunun uzmanını buluyor ve etkinliğin tüm organizasyonunu üsteliyoruz. Size ise aramıza katılıp, keyifli bir pazar günü bu deneyimlerimize ortak olmak kalıyor.

Eğitimlerimiz ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için ekibimize 0216 706 17 15 numaralı telefon ve bilgi@meraklisiicin.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa daha önce 1855 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Meraklısı İçin tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Meraklısı İçin tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.