Tilda Bebek Atölyesi - Lulikom Design - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Tilda Bebek Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Lulikom Design

Tilda Bebek Atölyesi

Tilda Bebek Atölyesi ile kendi bebeğinizi tasarlayın! Eğlenceli bir gün geçirmek için tüm elişi severleri atölyemize bekliyoruz.

Atölye çalışmasına katılmak için dikiş veya teknik bilgiye gerek yoktur. 

Atölye 17 Aralık Cumartesi günü, 10:00-18:00 saatleri arasında yapılacaktır. 

Atölyeye gelirken yanınızda hiçbir şey getirmenize gerek yoktur. Kek, kurabiye, poğaça kabul edilir:) Tüm malzemeler Lulikom Design tarafından karşılanacaktır.

Atölye bitiminde kendi tasarımınız olan bebekleri ister sevdiklerinize armağan edin, ister evinize götürün. 

Bu kurs 1718 kez görüntülendi.

Etiketler

Lulikom Design Hakkında

"LULİKOM DESIGN" İLE KİŞİYE ÖZEL TASARIM BEZ BEBEKLER

screen-shot-2016-11-04-at-4-17-39-pm.png

Çocukluk hayalleri ile başlayıp Nisan 2016’'da hayat bulan, tüm çocuklara, annelere, hala bebeklerle oynamaktan bıkmayan yetişkinlere ve sevdiklerine kendileri için özel olarak tasarlanmış güzel bir hediye vermek isteyen kişilere özel bez bebekler tasarlayan Lulikom Design ile sevdiklerinizi mutlu edin.. 30 yaşını aşmış, çocukluğunda her kumaş parçasını ve eski kıyafetini kesip biçen oyuncak bebeklere kıyafet yapan Lulikom Design tasarımcısı artık kendi yarattığı bebeklere hayat veriyor. Her biri dünyada bir tane olan bebekler yeni arkadaşları ile buluşmak için tasarlanıyor. Keten, patiska, keçe yünü ve pamuklu kumaşlar gibi doğa dostu ürünlerin kullanıldığı bez bebekler çocuklarınızın en yakın arkadaşı, anne babanızın gençliği, sevgilinize yıl dönümü hediyesi, düğün arabanızı süsleyen bir gelin-damat, kapı süsü veya meslek grubunuzu anlatan özel tasarımları ile , tüm hayatınız boyunca saklayabileceğiniz bir oyuncak aynı zamanda da ev dekorasyonu için dekoratif bir obje olarak kullanılmaktadır. Lulikom Design ekibi ile keyifli ve yaratıcı bir gün geçirmek için herkesi atölyemize bekliyoruz. Haydi biraz eller çalışsın, hareket et dünya seni yakalayamasın..

Adres: İcadiye mah. Müneccimbaşı sok. No:12/A  Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0534 228 5880

E-mail: [email protected]

Lulikom Design tarafından düzenlenen Tilda Bebek Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir