Tek Günlük Mozaik Atölyesi - KRAFT Güzel Sanatlar - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Tek Günlük Mozaik Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları KRAFT Güzel Sanatlar

Tek Günlük Mozaik Atölyesi

Desen, taş kırma, dizim ve derz tekniklerinin uygulamalı olarak işleneceği çalışmada katılımcılar baştan sona kendi desen tasarım ve uygulamaları olan bir esere sahip olacaklar.

Rengarenk taşların bir araya gelerek oluşturduğu uyum eşliğinde gündelik hayatın stresine kısa bir mola verip sanat üretiminin keyfine varacağız.

Üç saat sürecek başlangıç seviyesindeki bu atölye çalışması ayrıca mozaik sanatına duyulan ilgi ve merakı arttırmayı amaçlar.

Mozaik meraklıları Acıbadem Kraft Sanat Atölyesi'ndeki bu buluşmaya davetlidir. Mozaik Atölyesi en az 5 kişilik gruplarla düzenlenebilmektedir. Kontenjan durumuna göre, kayıt işleminiz tamamlandığında kurum yetkilileri sizinle iletişime geçerek katılımınız için uygun bir tarih ve saat belirlenecektir.

Bu kurs 6825 kez görüntülendi.

KRAFT Güzel Sanatlar Hakkında

Kraft Güzel Sanatlar 2013 yılında kurulmuş resim, heykel, seramik, mozaik vb. plastik sanatlar alanlarında çocuklar ve yetişkinler için günübirlik ve devamlı eğitimler veren bir güzel sanatlar atölyesidir. 

Adres
Gömeç Sok. Ihlamur Apt. No.11/B Acıbadem-Kadıköy (Acıbadem Hastanesi arkası)

www.kraftsanat.com

KRAFT Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Tek Günlük Mozaik Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir