Doğayı Seven Seramik Kafalar Çocuk Atölye Çalışması - KRAFT Güzel Sanatlar - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Doğayı Seven Seramik Kafalar Çocuk Atölye Çalışması

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar KRAFT Güzel Sanatlar

Doğayı Seven Seramik Kafalar Çocuk Atölye Çalışması

Yaratıcılık, seramik teknikleri, doğa ve geri dönüşüm üzerine sohbet edip eğlenerek öğrenebileceğimiz atölye çalışmasında, içlerine çiçekler ekebileceğimiz seramik kafalar yapacağız.

Atölye çalışması 20 Aralık Cumartesi 10:30 - 12:00 ve 12:30 - 14:30 olmak üzere iki grup ile gerçekleştirilecektir. Kayıt işleminiz sonrası Kraft yetkilileri sizinle rezervasyonunuzu istediğiniz grup için tamamlamak üzere sizinle iletişim kuracaktır.

Etkinlik sınırlı sayıda kontenjan ile gerçekleştirilecektir, kayıt olmak için acele edin!

Bu kurs 1663 kez görüntülendi.

Etiketler

KRAFT Güzel Sanatlar Hakkında

Kraft Güzel Sanatlar 2013 yılında kurulmuş resim, heykel, seramik, mozaik vb. plastik sanatlar alanlarında çocuklar ve yetişkinler için günübirlik ve devamlı eğitimler veren bir güzel sanatlar atölyesidir. 

Adres
Gömeç Sok. Ihlamur Apt. No.11/B Acıbadem-Kadıköy (Acıbadem Hastanesi arkası)

www.kraftsanat.com

KRAFT Güzel Sanatlar tarafından düzenlenen Doğayı Seven Seramik Kafalar Çocuk Atölye Çalışması, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.