Yaratıcı Yazarlık Atölyesi - Hepyaz Sanat Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Hepyaz Sanat Atölyesi

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Yazar olmak öğrenilir mi? Yaratıcı yazarlık atölyeleri hakkında en çok sorulan bu sorunun cevabı elbette 'hayır'. Yazar olmayı öğrenemeyiz ancak nasıl yazacağımızı öğrenebiliriz. Yaratıcı yazar olmanın yöntemlerini öğrenirken kendimizde yeni bakış açıları geliştirebiliriz. Bunun yanısıra yazmanın ne gibi bir disiplin içerdiğinin bilgisine ulaşırız

Siz de yazar olabilirsiniz!

Bir kalem, kağıdınız ya da bir klavyeniz varsa yazmamanız için hiçbir engel yok demektir. Belli bir yaşta, belli bir eğitimde, belli bir sosyal sınıf içinde olmanıza da gerek yok. Yazmak tamamen özgür bir harekettir. Size bu anlamda yön verecek atölye çalışmalarımızdan yararlanmanız için: Son başvuru tarihi; 29 Şubat 2016

Çalışma grupları en fazla 8 kişiden oluşur.

Dersler dört haftalık programa bağlı yürütülür.

İki saatlik ek ders çerçevesinde katılımcıların yazdıkları değerlendirilir.

İndirimli kampanya süremizden yararlanmanız için en son başvuru tarihi: 29 Şubat 2016 Şimdi alın 550 TL yerine 249 TL Ödeyin.

Bu kurs 1826 kez görüntülendi.

Etiketler

Hepyaz Sanat Atölyesi Hakkında

Halen ne olduğu tartışılan sanata, ilgi duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Hemen herkesin sanat hakkında az da olsa ifade edeceği bir düşüncesi mutlaka vardır. Ayrıca, hayalleri olmayan tek bir kişi bile yoktur diye inanıyoruz. Yine inanıyoruz ki hayaller olmasaydı bugün sanat diye bir kavram hayatımızda olamazdı.Bu yüzden "Hepyaz" adını verdiğimiz atölyeyi hayata geçirirken hayallerinizi sanatla buluşturmanızı amaçladık.

Atölyemiz sanatın görsel ve edebi olarak hayat bulduğu iki alanında, içinizde var olan yaratıcı yönünüzü keşfetmeniz ve hayallerinizin özgür kalması ve kendi alanında değerli seramik sanatçısı, ressam ve edebiyatçı eğitmenlerden yararlanmanız için var. Kendinize uğraş edindiğiniz bu sanat dallarında bir yol çizmek istiyor ya da keyifli bir zaman geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, sanat hakkında çok şey bulacağınızdan ve hayatınıza yeni bir kapı aralayacağınızdan eminiz.

HEPYAZ Sanat Atölyesi

Adres
Bostancı - Gümüşçü Sok - Beyaz Köşe apt. No: 19/A
(Bostancı otobüs ve dolmuşları son durağına çok yakın mesafedeyiz. Vukela Caddesi ve Ali Nihat Tarlan Caddesi arasında şirin bir mevkideyiz.)

Telefon
0 216 416 56 58

www.hepyazsanat.com

Hepyaz Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir