Yaratıcı Öykü Atölyesi - Hepyaz Sanat Atölyesi - Seminer Programları - Meraklısı İçin
Yaratıcı Öykü Atölyesi

İstanbul Seminer Programları Hepyaz Sanat Atölyesi

Yaratıcı Öykü Atölyesi

Yazmak bir tür kişisel özgürlüktür. Bizi kendimiz için oluşturulmuş kolektif bir kimlikten özgürleştirir ve sadece kendimiz olarak hayatta kalmamızı sağlar.

Yaratıcı yazarlık hayal gücümüzü kullanmamız ve etrafımızda olanlardan daha fazla haberdar olup sorgulamamız için bizi zorlar.

Farklı öyküleme biçimleriyle yazmaya teşvik edilmemiz hikayelere tek bir noktadan bakmak yerine, farklı noktalardan bakış açısı elde etmemizi sağlar. Atölyede belirli bir izlenceyi takip ederek çeşitli teknikler öğrenip düşüncelerimizi ve hislerimizi, imgesel ve çoğu zaman özgün bir şekilde ifade edebileceğiz.

10 Şubat - 29 Şubat tarihine kadar indirimli kampanyamızdan yararlanmak için şimdi alın.

Neden yazıyorum? Nereden başlamalıyım? Sorularınızın cevabını bulacağınız, farklı bakış açıları geliştirebileceğiniz ve kendi öykülerinizi hayata kazandıracağınız bu atölye çalışmasında
sınırlarınızı zorlayarak kendinizi nasıl aştığınızı keşfedin....

Şimdi 550 TL yerine 249 TL ödeyerek dört hafta sürecek olan indirimli kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Bu kurs 1824 kez görüntülendi.

Etiketler

Hepyaz Sanat Atölyesi Hakkında

Halen ne olduğu tartışılan sanata, ilgi duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Hemen herkesin sanat hakkında az da olsa ifade edeceği bir düşüncesi mutlaka vardır. Ayrıca, hayalleri olmayan tek bir kişi bile yoktur diye inanıyoruz. Yine inanıyoruz ki hayaller olmasaydı bugün sanat diye bir kavram hayatımızda olamazdı.Bu yüzden "Hepyaz" adını verdiğimiz atölyeyi hayata geçirirken hayallerinizi sanatla buluşturmanızı amaçladık.

Atölyemiz sanatın görsel ve edebi olarak hayat bulduğu iki alanında, içinizde var olan yaratıcı yönünüzü keşfetmeniz ve hayallerinizin özgür kalması ve kendi alanında değerli seramik sanatçısı, ressam ve edebiyatçı eğitmenlerden yararlanmanız için var. Kendinize uğraş edindiğiniz bu sanat dallarında bir yol çizmek istiyor ya da keyifli bir zaman geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, sanat hakkında çok şey bulacağınızdan ve hayatınıza yeni bir kapı aralayacağınızdan eminiz.

HEPYAZ Sanat Atölyesi

Adres
Bostancı - Gümüşçü Sok - Beyaz Köşe apt. No: 19/A
(Bostancı otobüs ve dolmuşları son durağına çok yakın mesafedeyiz. Vukela Caddesi ve Ali Nihat Tarlan Caddesi arasında şirin bir mevkideyiz.)

Telefon
0 216 416 56 58

www.hepyazsanat.com

Hepyaz Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Yaratıcı Öykü Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Seminer Programları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir