Resim Atölyesi - Hepyaz Sanat Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Resim Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Hepyaz Sanat Atölyesi

Resim Atölyesi

Hepyaz Sanat 'Resim Atölyesi'

İster hobi olarak, ister terapi anlamında ya da yeteneğinizi daha ileri boyuta taşımak için resim yapmak istiyor olabilirsiniz. Hepyaz sanat Atölyesi'nin kendinizi huzurlu hissedeceğiniz, sakin bir ortamda, ressam Deniz Deniz'in usta elleri eşliğinde resim yapmanız için bütün olanaklar mevcut. Katılmanız yeterli.

Kurs gün ve saatleri:

Resim Atölyesi
Perşembe Günü
Saat: 10:00
Saat: 14:00

Kara Kalem Çizim Dersleri
Perşembe Günü
Saat: 15:00
Saat: 18:00

Toplam dört hafta ve toplam 16 Saat sürecek olan kurs için şimdi 500 TL yerine 250 TL ödeyin. İndirimli kampanya süresi için son başvuru tarihi 29 Şubat 2016'dır.

Ressam: Deniz Deniz

1977 İDGSA-UESYO grafik sanatlardan olan sanatçı, daha sonraları usta-çırak ilişkisiyle devam ettiği atölyelerde resim bilgi ve sevgisini pekiştirmiş ve konu ne olursa olsun İÇİNDEKİ YAŞAM IŞIĞINI anlatmaya çalışmıştır.

54 Kişisel sergi açan sanatçı, birçok karma sergiye katılmış, yurtiçi ve yurtdışı pek çok koleksiyonda yer almıştır.

Kompozisyona, konu bütünlüğüne, düzene, renklere ve gerçekliliğe dikkat ederken, kendine tarz bir üslupla konularını ileriye taşımaktadır...

Bu kurs 2398 kez görüntülendi.

Etiketler

Hepyaz Sanat Atölyesi Hakkında

Halen ne olduğu tartışılan sanata, ilgi duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Hemen herkesin sanat hakkında az da olsa ifade edeceği bir düşüncesi mutlaka vardır. Ayrıca, hayalleri olmayan tek bir kişi bile yoktur diye inanıyoruz. Yine inanıyoruz ki hayaller olmasaydı bugün sanat diye bir kavram hayatımızda olamazdı.Bu yüzden "Hepyaz" adını verdiğimiz atölyeyi hayata geçirirken hayallerinizi sanatla buluşturmanızı amaçladık.

Atölyemiz sanatın görsel ve edebi olarak hayat bulduğu iki alanında, içinizde var olan yaratıcı yönünüzü keşfetmeniz ve hayallerinizin özgür kalması ve kendi alanında değerli seramik sanatçısı, ressam ve edebiyatçı eğitmenlerden yararlanmanız için var. Kendinize uğraş edindiğiniz bu sanat dallarında bir yol çizmek istiyor ya da keyifli bir zaman geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, sanat hakkında çok şey bulacağınızdan ve hayatınıza yeni bir kapı aralayacağınızdan eminiz.

HEPYAZ Sanat Atölyesi

Adres
Bostancı - Gümüşçü Sok - Beyaz Köşe apt. No: 19/A
(Bostancı otobüs ve dolmuşları son durağına çok yakın mesafedeyiz. Vukela Caddesi ve Ali Nihat Tarlan Caddesi arasında şirin bir mevkideyiz.)

Telefon
0 216 416 56 58

www.hepyazsanat.com

Hepyaz Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Resim Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir