Masallarla Oyuncak Heykel Atölyesi - Hepyaz Sanat Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Masallarla Oyuncak Heykel Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Hepyaz Sanat Atölyesi

Masallarla Oyuncak Heykel Atölyesi

HEPYAZ SANAT Masallarla Oyuncak Heykel Atölyesi ve Çocuklar İçin Seramik Atölyesi

6 ve 10 yaş arası çocukların katılımıyla sürüyor olan bu atölye çalışması sonunda çocuklarınıza güzel bir anı armağan etmek ister misiniz?

  • Çocuklar kendilerini daha iyi ifade etmeyi öğrenecekler.
  • Çocuklar sosyal ve gözlemsel becerilerini geliştirecek.
  • Çocuklar kendi masallarını boyutlandırarak hayata geçirmenin keyfini yaşarken, dokunarak duyumsamayı deneyecekler.
  • Çünkü biz çocukları önemsiyoruz.
  • Sanatın çocuklara eleştirel düşünme ve iletişim becerisi kazandırdığına inanıyoruz.

Günlük düzenlenen bu atölye çalışması bizimle iletişime geçtiğinizde istediğiniz gün ve saatleri belirleyerek katılabilirsiniz.

Atölye çalışması günübirlik larak yapılmaktadır. Kayıt işlemi sonrasında kurs yetkilileri sizinle iletişim kurarak uygun olduğunuz gün ve saatlerde rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Daha sonra belirlenen ortak bir gün içinde ürünlerin ücretsiz boyama aşaması yapılacaktır. Seramik çamuruyla yapılan bu çalışmalarda fırın için ayrı ücret talep edilmemektedir.

Atölye Programı

PAZARTESİ
Saat: 11:00
Saat: 13:30
15 Dk; kek - meyve suyu - masal zamanı

PAZAR
Saat: 11:00
Saat: 13:30
15 Dk; kek - meyve suyu - masal zamanı

Bu atölye çalışmasına kısa bir süre için 90 TL yerine 50 TL ödeyerek kayıt olabilirsiniz.

Bu kurs 1843 kez görüntülendi.

Etiketler

Hepyaz Sanat Atölyesi Hakkında

Halen ne olduğu tartışılan sanata, ilgi duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Hemen herkesin sanat hakkında az da olsa ifade edeceği bir düşüncesi mutlaka vardır. Ayrıca, hayalleri olmayan tek bir kişi bile yoktur diye inanıyoruz. Yine inanıyoruz ki hayaller olmasaydı bugün sanat diye bir kavram hayatımızda olamazdı.Bu yüzden "Hepyaz" adını verdiğimiz atölyeyi hayata geçirirken hayallerinizi sanatla buluşturmanızı amaçladık.

Atölyemiz sanatın görsel ve edebi olarak hayat bulduğu iki alanında, içinizde var olan yaratıcı yönünüzü keşfetmeniz ve hayallerinizin özgür kalması ve kendi alanında değerli seramik sanatçısı, ressam ve edebiyatçı eğitmenlerden yararlanmanız için var. Kendinize uğraş edindiğiniz bu sanat dallarında bir yol çizmek istiyor ya da keyifli bir zaman geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, sanat hakkında çok şey bulacağınızdan ve hayatınıza yeni bir kapı aralayacağınızdan eminiz.

HEPYAZ Sanat Atölyesi

Adres
Bostancı - Gümüşçü Sok - Beyaz Köşe apt. No: 19/A
(Bostancı otobüs ve dolmuşları son durağına çok yakın mesafedeyiz. Vukela Caddesi ve Ali Nihat Tarlan Caddesi arasında şirin bir mevkideyiz.)

Telefon
0 216 416 56 58

www.hepyazsanat.com

Hepyaz Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Masallarla Oyuncak Heykel Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir