Hepyaz Sanat Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Hepyaz Sanat Atölyesi

Halen ne olduğu tartışılan sanata, ilgi duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Hemen herkesin sanat hakkında az da olsa ifade edeceği bir düşüncesi mutlaka vardır. Ayrıca, hayalleri olmayan tek bir kişi bile yoktur diye inanıyoruz. Yine inanıyoruz ki hayaller olmasaydı bugün sanat diye bir kavram hayatımızda olamazdı.Bu yüzden "Hepyaz" adını verdiğimiz atölyeyi hayata geçirirken hayallerinizi sanatla buluşturmanızı amaçladık.

Atölyemiz sanatın görsel ve edebi olarak hayat bulduğu iki alanında, içinizde var olan yaratıcı yönünüzü keşfetmeniz ve hayallerinizin özgür kalması ve kendi alanında değerli seramik sanatçısı, ressam ve edebiyatçı eğitmenlerden yararlanmanız için var. Kendinize uğraş edindiğiniz bu sanat dallarında bir yol çizmek istiyor ya da keyifli bir zaman geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, sanat hakkında çok şey bulacağınızdan ve hayatınıza yeni bir kapı aralayacağınızdan eminiz.

HEPYAZ Sanat Atölyesi

Adres
Bostancı - Gümüşçü Sok - Beyaz Köşe apt. No: 19/A
(Bostancı otobüs ve dolmuşları son durağına çok yakın mesafedeyiz. Vukela Caddesi ve Ali Nihat Tarlan Caddesi arasında şirin bir mevkideyiz.)

Telefon
0 216 416 56 58

www.hepyazsanat.com

Bu sayfa daha önce 2429 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Hepyaz Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Hepyaz Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir