Baskı Resim Çalışmaları - Gözde Sanat Galerisi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Baskı Resim Çalışmaları

Ankara Hobi Kursları Gözde Sanat Galerisi

Baskı Resim Çalışmaları

Baskı resim çalışma içeriğimiz ağaç baskı, linol baskı ve kuru kazıma gravür üzerinedir. Eğitimenimiz lisans ve yüksek lisansını baskı sanatları üzerine yapmıştır.

Baskı resimle yeni tanışacak katılımcılarımız için önceliğimiz tekniği ve çalışma mantığını açıklamak, örneklemek olacak. Ardından seçilen tekniğe uygun olarak malzemeyle tanışacağız ve önceden tasarımını hazırladığımız resmimizi kalıbımıza uygulamayı öğreneceğiz. Her teknik için kullanılan malzemeler farklı olduğu için, resmimizi kalıba uygulama süreci ve teknikleri de farklı olacaktır. En son olarak da, kalıbımıza boya vermeyi ve kağıda nasıl basılacağını öğreneceğiz. 

Atölyemiz baskı tekniklerine aşina olan, bilgisini arttırmak, atölyemizden faydalanmak isteyen katılımcılara da açık. Kullanacağımız baskı makinemizin tabla boyutu 100x70cm olduğundan büyük ebatlarda baskı resimler yapabilmek de olanaklarımız dahilinde.

Çalışma süremiz 1 ay boyunca  haftada 1 gün, günde 5 saatle sınırlı. Ancak katılımcılarımız çalışmak istedikleri gün sayısını arttırabilir ya da düzenli katılımcılarımızdan olmayı tercih edebilirler. Hangi gün çalışmak istediklerine ise yine katılımcılarımız karar verirler. Belirtilen ücrete malzeme masrafları dahil değildir ancak tedarik konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Katılım ücreti aylık 250 TL'dir. (KDV Dahil) Kayıt işleminiz sonrası kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak katılımınız için uygun tarihleri belirleyerek ilk rezervasyonunuzu gerçekleştirecektir.

Bu kurs 3892 kez görüntülendi.

Etiketler

Gözde Sanat Galerisi Hakkında

Biz Gözde Sanat Galerisi olarak 1995'den bu yana gerek her ay açılan sergilerimizle, gerek geniş ve donanımlı sanat atölyelerimizle Ankara'da aktif bir kurumsallık kazandık. Sizleri de aramızda görmek, sanatı paylaşmak bizleri mutlu edecektir.

Atölye Adresi: Portakal Çiçeği vadisi Kuzgun sk. 74/A  A. Ayrancı ANKARA
Telefon: 0312 442 11 31
Faks: 0312 441 10 92

Gözde Sanat Galerisi tarafından düzenlenen Baskı Resim Çalışmaları, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir