Kokulu Taş-Sabun Atölyesi - Evlen Süslen Atölye - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Kokulu Taş-Sabun Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Evlen Süslen Atölye

Kokulu Taş-Sabun Atölyesi

Bahar kokulu ve rengarenk taşlar ve sabunlarla tasarlayacağınız dekoratif objeler yapmaya ne dersiniz?

Kokulu taşlar ve sabunlar artık hayatımızın bir çok alanında kullanılıyor. Evinizde dekorasyon amaçlı veya çamaşır çekmecesi, sandık gibi yerlerde koku vermesi amacıyla kullanabileceğiniz gibi bebek geliyor partilerinde, çocukların doğum günlerinde vb. bir çok özel günde de kullanabilir, sevdiklerinize hediye olarak yapabilirsiniz. Kendi tasarımınız olan kokulu taş ve sabunlardan dekoratif ürünler yapacağınız bu etkinlik ile hem bir hobi kazanabilir hem de bu hobiniz sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Kurs en az 1, en fazla 3 kişi ile yapılacaktır. Kurs süresi 1.5 - 2 saattir. Etkinlik tercihe göre kokulu taş ya da sabun seçilerek yapılabilir. 

Kokulu Taş Atölyesi:80 TL

Kokulu Sabun Atölyesi:80 TL

Kurs süresince kullanılacak tüm malzemeler Atölye Evlen Süslen tarafından karşılanacaktır. Atölye çalışması boyunca yaptığınız tüm ürünler size ait olacaktır.

Bu kursa ön kayıt yaptıran ziyaretçilerimiz ile Atölye Evlen Süslen eğitmenleri iletişim kuracak ve kursa katılım için randevu sistemiyle gün ve saat belirlenecektir. Kaydınız gerçekleştikten sonra belirlenen bir günde kursa katılabilirsiniz.

Bu kurs 3517 kez görüntülendi.

Etiketler

Evlen Süslen Atölye Hakkında

Temelleri 2012 yılında atılan Evlen Süslen atölyesi 2015 yılında kendi yerinde hizmet vermeye başlamıştır. evlen süslen atölye

Atölyemizde kokulu taş - kokulu sabun yapım kursu yanında, dikiş, nakış, keçe, kumaş ve çeşitli süsleme materyalleri kullanarak ürün tasarımı etkinlikleri yapılmaktadır. Ayrıca renkli yün elyafların özel iğneler yardımıyla keçeleştirilip ürün haline getirilmesi veya kumaşlara işlenmesi tekniği olan iğneli keçe çalışmaları yapılmaktadır.

Atölyemizde günün stresinden uzaklaşıp, kendiniz ve sevdikleriniz için hediyeler hazırlayabilirsiniz...

 

Atölye adresi: Çavuşoğlu Mah. Namık Kemal Cad. Şehit İbrahim Koray Sok. No:1/A Kartal - İstanbul

Bilgi İçin: 0532 711 28 65 - 0505 642 03 75

E mail: [email protected]

İnstagram:https://www.instagram.com/atolye_evlensuslen/

Facebook:https://www.facebook.com/Evlensuslen/

Evlen Süslen Atölye tarafından düzenlenen Kokulu Taş-Sabun Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir