Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi (Haftasonu)- Dora Dünyası - Edgü Özdemir - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi (Hafta sonu)

İstanbul Hobi Kursları Dora Dünyası - Edgü Özdemir

Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi (Hafta sonu)

Edgü Özdemir ile Feng Shui Dekoratif Objeler Workshop'u..

Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi çerçevesinde düzenleyeceğimiz workshop çalışmalarımızda zaman zaman ağaç,tuval, seramik objeler üzerinde çalışarak bagua alanlarımızı besleyecek objeleri feng shui anlatımıyla beraber birlikte oluşturacağız.

Ben Feng Shui 'ye inanmıyorum diyebilirsiniz. Yerçekimi siz inansanız da inanmasanız da var değil mi?

Kristalleri güneş ışığına tutun ve etkisine inanmıyor olun.Yine de gökkuşağı ışık tayfını göreceksiniz.

Bir bilgi 5000 yıl yaşadıysa yeterince inandırıcı değil midir?

Yaşamınızda varlık sağlık aşk aile çocuklar ve kariyeri sağlayacak olan enerjiyi neden blokajlıyorsunuz? Bir defa denemekten bir şey çıkmaz😊 Ne dersiniz?

Feng shui; yaşamımızda olumlu etkiler yaratmak amacıyla çevremizdeki doğal enerjileri denge ve ahenge getirme sanatıdır. Yaşamınızda olmasını arzu ettiğiniz her şeyi feng shuinin eski sırlarını kullanarak çağırabilirsiniz.

Doğada var olan beş element dengesini günümüz koşturmacası içinde kaybediyoruz. Evlerimizde işyerlerimizde element döngülerindeki dengesizlikler bizim de dengemizi bozarak hayatımıza gelecek olan güzelliklere blokaj uyguluyor.

Gelin, bolluğu, bereketi, sağlığı, aşkı, kariyeri, çocukları, ünü, kişisel gelişimi, yardımcı kişileri ve daha istediğimiz pek çok şeyi atölye çalışmalarımızda birlikte inşa edelim.

Feng shui, enerji alanları, çakralar sohbeti ve anlatımıyla, çaylı kahveli kurabiyeli, akrilik boya, tuvaller ,ipler, tüyler seramikler ve ağaç plakalar ile çalışarak harika bir meditasyon günü geçirmeye ne dersiniz?

Evlerimizin aşk alanını canlandıracak, yaşam enerjisi olan chi'yi  harekete geçirecek olan bu akrilik tablo çalışması için resim bilgisine gerek yoktur. Edgü Özdemir rehberliğindeki workshop ile her kursiyer kendi tablosunu tamamlayarak gün sonunda yanında götürecektir. Üstelik feng shui ve bagua alanları anlatımı sonunda nereye asacağını bilerek :)

Atölye gün ve saatleri; her haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 11:00-17:00 arasında yapılacaktır.

Kurs Akış Planı
11:00 - 11:30  Tanışma ve Sohbet ve Malzemeyi tanıma (Genel renk bilgisi)
12:30 - 13:30  Feng Shui Temel Anlatım / Bagua Alanları / Çakralar / Tablo zemin rengi çalışması
13:30 - 14:00  Öğlen Arası (Çay Simit Karper Peyniri Domates)
14:00 - 17:00  Önceden boyanmış zemin üzerine formların çalışılması ve cila / 5 Element Döngüsü 

Kurs kaydını gerçekleştirdikten sonra kurs yetkilileri sizinle iletişime geçerek uygun gün ve saatin rezervasyonunu yapacaklar.

Malzemeler bizden katılmak sizden!

Bu kurs 7133 kez görüntülendi.

Etiketler

Dora Dünyası - Edgü Özdemir Hakkında

Edgü Özdemir

1997 Yılından bu yana Feng Shui üzerinde araştırma ve çalışmalar yapan Edgü Özdemir 26 yıl sinema televizyon sektöründe yönetmenlik yaptıktan sonra birikimlerini feng shui altyapısıyla birleştirerek ‘FENG SHUİ DEKORATİF OBJELER ATÖLYESİ' çalışmalarına başladı. Atölye çalışmaları çerçevesinde kayıp bagua alanlarının kazanımı ve bagua alanlarının aktifleştirilmesi ile ilgili tasarım ve sunumlar yapmaktadır.

Pek çok Feng Shui uygulayıcısı danışanlarına çin feng shui objeleri önermek durumunda kalırken, alternatif dekoratif ve estetik aksesuarlara ihtiyaç oldukça fazladır. Kişiye özel çalışmalarda kişinin ihtiyacı olan element ve figürler göz önüne alınarak spesifik tasarım ve uygulama imkanı tanıyan atölye, workshop çalışmaları ile ilgili kursiyer ve kurumlara ulaşmayı hedeflemektedir.

Edgü Özdemir Atölye çalışmlarına, Dora Dünyası bünyesinde devam etmektedir.

Adres: Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. Reyhan Sok. 22 /B Şerifali Ümraniye/İSTANBUL

Bilgi almak için: 05364948525

Dora Dünyası - Edgü Özdemir tarafından düzenlenen Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi (Hafta sonu), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir