Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi ( Hafta içi) - Dora Dünyası - Edgü Özdemir - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi ( Hafta içi)

İstanbul Hobi Kursları Dora Dünyası - Edgü Özdemir

Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi (Hafta içi)

Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi çerçevesinde düzenleyeceğimiz workshop çalışmalarımızda zaman zaman ağaç,tuval, seramik objeler üzerinde çalışarak bagua alanlarımızı besliyecek objeleri feng shui anlatımıyla beraber birlikte oluşturacağız.

Ben Feng Shui 'ye inanmıyorum diyebilirsiniz. Yerçekimi siz inansanız da inanmasanız da var değil mi?

Kristalleri güneş ışığına tutun ve etkisine inanmıyor olun.Yine de gökkuşağı ışık tayfını göreceksiniz.

Bir bilgi 5000 yıl yaşadıysa yeterince inandırıcı değil midir?

Yaşamınızda varlık sağlık aşk aile çocuklar ve kariyeri sağlayacak olan enerjiyi neden blokajlıyorsunuz? Bir defa denemekten bir şey çıkmaz😊 Ne dersiniz?

Feng shui yaşamımızda olumlu etkiler yaratmak amacıyla çevremizdeki doğal enerjileri denge ve ahenge getirme sanatıdır. Yaşamınızda olmasını arzu ettiğiniz her şeyi feng shuinin eski sırlarını kullanarak çağırabilirsiniz.

Doğada var olan beş element dengesini günümüz koşturmacası içinde kaybediyoruz. Evlerimizde işyerlerimizde element döngülerindeki dengesizlikler, kayıp alanlar bizim de dengemizi bozarak hayatımıza gelecek olan güzelliklere blokaj uyguluyor.

Gelin, bolluğu, bereketi, sağlığı, aşkı, kariyeri, çocukları, ünü, kişisel gelişimi, yardımcı kişileri ve daha istediğimiz pek çok şeyi atölye çalışmalarımızda birlikte hayatımıza çağıralım.

Feng shui, enerji alanları, çakralar sohbeti ve anlatımıyla, çaylı kahveli kurabiyeli, akrilik boya, tuvaller ,ipler, tüyler seramikler ve ağaç plakalar ile çalışarak harika bir meditasyon günü geçirmeye ne dersiniz?

Evlerimizin aşk ,şans ,zenginlik sağlık ün kariyer aile alanlarında iyi yaşam enerjisi olan chi'yi harekete geçirecek olan bu çalışma için resim bilgisine gerek yoktur. Edgü Özdemir rehberliğindeki workshop ile her kursiyer kendi çalışmasını tamamlayarak gün sonunda yanında götürecektir. Üstelik feng shui ve bagua alanları anlatımı sonunda nereye asacağını bilerek :)

Atölye gün ve saatleri;
Salı-Çarşamba-Perşembe günleri, saat 13:00-16:00 ve 18:00-21:00 arasında yapılacaktır. Kurs kaydını gerçekleştirdikten sonra kurs yetkilileri sizinle iletişime geçerek uygun gün ve saatin rezervasyonunu yapacaklar. 

Malzemeler bizden katılmak sizden!

Bu kurs 4974 kez görüntülendi.

Etiketler

Dora Dünyası - Edgü Özdemir Hakkında

Edgü Özdemir

1997 Yılından bu yana Feng Shui üzerinde araştırma ve çalışmalar yapan Edgü Özdemir 26 yıl sinema televizyon sektöründe yönetmenlik yaptıktan sonra birikimlerini feng shui altyapısıyla birleştirerek ‘FENG SHUİ DEKORATİF OBJELER ATÖLYESİ' çalışmalarına başladı. Atölye çalışmaları çerçevesinde kayıp bagua alanlarının kazanımı ve bagua alanlarının aktifleştirilmesi ile ilgili tasarım ve sunumlar yapmaktadır.

Pek çok Feng Shui uygulayıcısı danışanlarına çin feng shui objeleri önermek durumunda kalırken, alternatif dekoratif ve estetik aksesuarlara ihtiyaç oldukça fazladır. Kişiye özel çalışmalarda kişinin ihtiyacı olan element ve figürler göz önüne alınarak spesifik tasarım ve uygulama imkanı tanıyan atölye, workshop çalışmaları ile ilgili kursiyer ve kurumlara ulaşmayı hedeflemektedir.

Edgü Özdemir Atölye çalışmlarına, Dora Dünyası bünyesinde devam etmektedir.

Adres: Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. Reyhan Sok. 22 /B Şerifali Ümraniye/İSTANBUL

Bilgi almak için: 05364948525

Dora Dünyası - Edgü Özdemir tarafından düzenlenen Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi (Hafta içi), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir