Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi 'Bolluk Bereket Ağacı' - Dora Dünyası - Edgü Özdemir - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi 'Bolluk Bereket Ağacı'

İstanbul Hobi Kursları Dora Dünyası - Edgü Özdemir

Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi 'Bolluk Bereket Ağacı'

Feng shui yaşamımızda olumlu etkiler yaratmak amacıyla çevremizdeki doğal enerjileri denge ve ahenge getirme sanatıdır. Yaşamınızda olmasını arzu ettiğiniz her şeyi feng shuinin eski sırlarını kullanarak çağırabilirsiniz.

Doğada var olan beş element dengesini günümüz koşturmacası içinde kaybediyoruz. Evlerimizde işyerlerimizde element döngülerindeki dengesizlikler, kayıp alanlar  bizim de dengemizi bozarak hayatımıza gelecek olan güzelliklere blokaj uyguluyor.

Gelin, bolluğu, bereketi, sağlığı, aşkı, kariyeri, çocukları, ünü, kişisel gelişimi, yardımcı kişileri ve daha istediğimiz pek çok şeyi atölye çalışmalarımızda birlikte inşa edelim.

Feng shui, enerji alanları, çakralar sohbeti ve anlatımıyla, çaylı kahveli kurabiyeli, akrilik  boya, ipler, tüyler ve ağaç plakalar  ile çalışarak  harika bir meditasyon günü geçirmeye ne dersiniz?

Evlerimizin aşk ,şans ,sadakat alanını canlandıracak, pirinç dörtlü koruma ve şans parasıyla, yaşam enerjisi olan chi'yi  harekete geçirecek olan bu çalışma  için resim bilgisine gerek yoktur. Edgü Özdemir rehberliğindeki workshop ile her kursiyer kendi çalışmasını tamamlayarak gün sonunda yanında götürecektir. Üstelik feng shui ve bagua alanları anlatımı sonunda nereye asacağını bilerek :)

Kurs Akış Planı
11:00-11:30 Tanışma ve Sohbet ve Malzemeyi tanıma (Genel renk bilgisi)
11:30-12:30 Feng Shui Temel Anlatım /Bagua Alanları/Çakralar/Tablo zemin rengi çalışması
12:30-13:00 Öğlen Arası (Çay Simit Karper Peyniri Domates  )
13:00-17:00 Önceden boyanmış zemin üzerine formların çalışılması ve cila /5 Element Döngüsü /Bagua BOLLUK Alanı Anlatımı

Etkinlik 8 Ekim Cumartesi günü, saat 11:00-17:00 arasında yapılacaktır. Kurs ücreti 190 TL'dir.

Bu kurs 2627 kez görüntülendi.

Etiketler

Dora Dünyası - Edgü Özdemir Hakkında

Edgü Özdemir

1997 Yılından bu yana Feng Shui üzerinde araştırma ve çalışmalar yapan Edgü Özdemir 26 yıl sinema televizyon sektöründe yönetmenlik yaptıktan sonra birikimlerini feng shui altyapısıyla birleştirerek ‘FENG SHUİ DEKORATİF OBJELER ATÖLYESİ' çalışmalarına başladı. Atölye çalışmaları çerçevesinde kayıp bagua alanlarının kazanımı ve bagua alanlarının aktifleştirilmesi ile ilgili tasarım ve sunumlar yapmaktadır.

Pek çok Feng Shui uygulayıcısı danışanlarına çin feng shui objeleri önermek durumunda kalırken, alternatif dekoratif ve estetik aksesuarlara ihtiyaç oldukça fazladır. Kişiye özel çalışmalarda kişinin ihtiyacı olan element ve figürler göz önüne alınarak spesifik tasarım ve uygulama imkanı tanıyan atölye, workshop çalışmaları ile ilgili kursiyer ve kurumlara ulaşmayı hedeflemektedir.

Edgü Özdemir Atölye çalışmlarına, Dora Dünyası bünyesinde devam etmektedir.

Adres: Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. Reyhan Sok. 22 /B Şerifali Ümraniye/İSTANBUL

Bilgi almak için: 05364948525

Dora Dünyası - Edgü Özdemir tarafından düzenlenen Feng Shui Dekoratif Objeler Atölyesi 'Bolluk Bereket Ağacı', yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir