Plak Atölyesi - Çiçek Akademi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Plak Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Çiçek Akademi

Plak Atölyesi

Son yıllarda koşturmaktan yorulup, zamanın bize kattığı çabuk tüketim duygusundan sıkıldığımız için sanırım eskiye olan özlemimimiz gittikçe arttı.

60'lar 70'ler 80'ler... Siyah beyaz fotoğraflar, filmli fotoğraf makineleri, plaklar, kasetler sevdiğimiz şeylere ulaşmak için bekleme duygusu ile birlikte verilen değerin artması.

Zamana çiçekler ile beraber yolculuk edip duvarlarımızı plaklarla süslesek güzel olmaz mı dedik ve plak tasarım atölyesini yapmaya karar verdik. ihtiyacımız olan sadece;

Bir adet plak 📀 Çeşit çeşit kuru çiçeklerimiz 🌸 Ve Hayal gücü 💙

Atölye süresi 2 saat 
Atölye Ücreti 180 tl 

Bu kurs 899 kez görüntülendi.

Etiketler

Çiçek Akademi Hakkında

80'lerin çiçek çocukları, İstanbul ve meşhur İstanbul bahçeleri.. Begonviller, yaseminler, miss kokulu şakayıklar ve güller.. Şimdilerde sokak ismi oldular :(

Çiçek Akademi, kendi küçük hayalleri büyük bir çiçekçi dükkanında başlayan ve küçük yaşlarda itibaren ince ince dokunan iki gencin hayaliydi. Nice ustaların yetiştiği tezgahtan, farkında bile olmadan piştikleri bir sahneydi. Yaz tatilleri ve özel günler çiçekle buluşma günleri olmuştu hep. Okullar okundu, tahsiller yapıldı ama koldaki bilezik hep ışıldadı.

Sene 2015. Eskinin atölye ruhunu, usta çırak ilişkisini bir bardak çay deminde yaşamaya devam ettirmek, birikimlerimizi paylaşmak, farklı gözleri ve farklı dokunuşları keşfetmek üzere Çiçek Akademi İstanbul'u kurdular.

Bu oluşumun iki temel taşından; Ertuğrul ÇALIŞIR İstanbul Üniversitesi mezunu ve Akademi'nin hali hazırda çiçek tasarım uzmanı. Kendisini tabiatı seven, eskinin nostaljisini, yeninin bakir keşfini seven olarak tanımlanayabiliriz.

Akademi fikir olarak yetişkin, aksiyon olarak ise büyümeyecek bir çocuk gibi düşünebilirsiniz. Her atölye gününde konuklarına şehrin hızından, stresinden uzaklaştırmayı ve özgürce kendi tasarımlarını yapmalarına imkan tanıyorlar..

Sizleri de en yakın zamanda aralarında görmek istiyorlar :)

www.cicekakademi.com

Çiçek Akademi tarafından düzenlenen Plak Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir