Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı Atölyesi - Çiçek Akademi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Çiçek Akademi

Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı Atölyesi

Yeni yıla girerken evinizi kendi ellerinizle hazırladığınız yılbaşı süsleri ile renklendirmek ister misiniz? Çiçek akademi sizi bir yandan üretirken bir yandan yeni yıl heyecanımızı paylaşacağımız Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı Atölyesi'ne davet ediyor.

Atölye içeriği

GİRİŞ: 30dk.
Çay, kahve keyfi eşliğinde tanışma ve teorik bilgilendirme
Global çiçek ve bitki kültürü sohbeti
Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı üzerine sohbet, yapımında kullanılan çiçeklerin ve malzemelerin tanıtımı
Ve tabii ki, konuklarımızın çiçekler hakkındaki sorularının yanıtlanması. 

GELİŞME: 30dk.
Latin ve memleket müziklerinden dinletiler eşliğinde Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacının uygulama gösterimi
Çiçek Tasarım Uzmanımızın detaylı bilgilendirmesi eşliğinde, yaptığı tasarımının izlenmesi. 

SONUÇ: 60dk.
Artık başlama zamanı!
Uzmanımızın tasarımını izledikten sonra artık sıra sizde!
Siz özgürce Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacınızı tasarlarken, uzmanımız ufak dokunuşlarla destek verecek, sorularınızı yanıtlayacak.
Kullanılacak tüm malzemeler Çiçek Akademi tarafından temin edilecektir:
Yapacağımız çalışmada çam dalları sukulent'ler, kurutulmuş mandalinalar, mis gibi tarçınlar, pamuklar, mısırlar, leucodendron'lar gibi egzotikleri kullanacağız. 

Atölye Ücreti; 
Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı Atölyesi ( iki atölye birlikte ) : 480 TL 
Sadece Kapı Çelengi Atölyesi: 220 TL 
Sadece Yılbaşı Ağacı Atölyesi: 300 TL 

Atölye yeri: Çiçek Akademi Atölyesi: Bağdat Cad. No: 524, D:3, Bostancı. 
Atölye süresi: 2 saat. (Atölye, akışa göre 2 saati geçebilir. Eğitimlerimizin merkezine zamanı koymuyoruz. Önemli olan birlikte keyifli vakit geçirmek. )

Bu kurs 3581 kez görüntülendi.

Etiketler

Çiçek Akademi Hakkında

80'lerin çiçek çocukları, İstanbul ve meşhur İstanbul bahçeleri.. Begonviller, yaseminler, miss kokulu şakayıklar ve güller.. Şimdilerde sokak ismi oldular :(

Çiçek Akademi, kendi küçük hayalleri büyük bir çiçekçi dükkanında başlayan ve küçük yaşlarda itibaren ince ince dokunan iki gencin hayaliydi. Nice ustaların yetiştiği tezgahtan, farkında bile olmadan piştikleri bir sahneydi. Yaz tatilleri ve özel günler çiçekle buluşma günleri olmuştu hep. Okullar okundu, tahsiller yapıldı ama koldaki bilezik hep ışıldadı.

Sene 2015. Eskinin atölye ruhunu, usta çırak ilişkisini bir bardak çay deminde yaşamaya devam ettirmek, birikimlerimizi paylaşmak, farklı gözleri ve farklı dokunuşları keşfetmek üzere Çiçek Akademi İstanbul'u kurdular.

Bu oluşumun iki temel taşından; Ertuğrul ÇALIŞIR İstanbul Üniversitesi mezunu ve Akademi'nin hali hazırda çiçek tasarım uzmanı. Kendisini tabiatı seven, eskinin nostaljisini, yeninin bakir keşfini seven olarak tanımlanayabiliriz.

Akademi fikir olarak yetişkin, aksiyon olarak ise büyümeyecek bir çocuk gibi düşünebilirsiniz. Her atölye gününde konuklarına şehrin hızından, stresinden uzaklaştırmayı ve özgürce kendi tasarımlarını yapmalarına imkan tanıyorlar..

Sizleri de en yakın zamanda aralarında görmek istiyorlar :)

www.cicekakademi.com

Çiçek Akademi tarafından düzenlenen Kapı Çelengi ve Yılbaşı Ağacı Atölyesi , yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir