Çiçek Aksesuar Atölyesi - Çiçek Akademi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Çiçek Aksesuar Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Çiçek Akademi

Çiçek Aksesuar Atölyesi

Yaz gelmişken biraz çiçeklenelim dedik. Fonda latin müziği kahve veya çayımızı yudumlarken sohbet edip arada atıştırmalıklarla ağzımızı tatlandırarak başlıyoruz atölyemize.

Bizden, sizden, çiçeklerden bahsediyoruz Sorularınızı yanıtlıyoruz. Eğitmenimizin göstermiş olduğu örnek çalışmadan sonra sizleri özgür bırakarak kendi yaratıcılığınızı ortaya koymanızı istiyoruz . Küçük dokunuşlarla tabi ki biz hep yanınızdayız :)

Kendi floral aksesuarlarınızı yapmanız için sizleri akademi ye bekliyoruz.

Yaz boyu düzenlenecek çiçek aksesuar atölyelerimiz ve katılım ücretleri aşağıdaki gibidir. Atölye sırasında yapacağınız aksesuarı, atölye çalışması sonrasında beraberinizde götürebileceksiniz.

Çiçekli Halhal Atölyesi Ücreti: 60 TL
Çiçekli Toka Atölyesi Ücreti: 85 TL
Çiçekli Şapka Atölyesi Ücreti: 125 TL
Çiçekli Küpe Atölyesi (çift olarak) Ücreti: 125 TL
Çiçekli Taç Atölyesi Ücreti: 140 TL

Bu kurs 984 kez görüntülendi.

Etiketler

Çiçek Akademi Hakkında

80'lerin çiçek çocukları, İstanbul ve meşhur İstanbul bahçeleri.. Begonviller, yaseminler, miss kokulu şakayıklar ve güller.. Şimdilerde sokak ismi oldular :(

Çiçek Akademi, kendi küçük hayalleri büyük bir çiçekçi dükkanında başlayan ve küçük yaşlarda itibaren ince ince dokunan iki gencin hayaliydi. Nice ustaların yetiştiği tezgahtan, farkında bile olmadan piştikleri bir sahneydi. Yaz tatilleri ve özel günler çiçekle buluşma günleri olmuştu hep. Okullar okundu, tahsiller yapıldı ama koldaki bilezik hep ışıldadı.

Sene 2015. Eskinin atölye ruhunu, usta çırak ilişkisini bir bardak çay deminde yaşamaya devam ettirmek, birikimlerimizi paylaşmak, farklı gözleri ve farklı dokunuşları keşfetmek üzere Çiçek Akademi İstanbul'u kurdular.

Bu oluşumun iki temel taşından; Ertuğrul ÇALIŞIR İstanbul Üniversitesi mezunu ve Akademi'nin hali hazırda çiçek tasarım uzmanı. Kendisini tabiatı seven, eskinin nostaljisini, yeninin bakir keşfini seven olarak tanımlanayabiliriz.

Akademi fikir olarak yetişkin, aksiyon olarak ise büyümeyecek bir çocuk gibi düşünebilirsiniz. Her atölye gününde konuklarına şehrin hızından, stresinden uzaklaştırmayı ve özgürce kendi tasarımlarını yapmalarına imkan tanıyorlar..

Sizleri de en yakın zamanda aralarında görmek istiyorlar :)

www.cicekakademi.com

Çiçek Akademi tarafından düzenlenen Çiçek Aksesuar Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir