BuBi Atölye - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

BuBi Atölye

Sıcacık görüntüsüyle BuBi Atölye'ye ev sahipliği yapan Gabo, İstanbul'un tarihi ve samimi mahalle kültürünü tadabileceğiniz Balat'ta yer alıyor. Vaktiniz varsa tatlı evlerin, Fener Rum Erkek Lisesi'nin, (Kırmızı Mektep), Aya Yorgi Kilisesi'nin, Fener Rum Patrikhanesi'nin bulunduğu dar sokakların arasında kaybolmanızı tavsiye ederim. Fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın :)gaboo.jpg

Bubi atölye tek bir öğreticinin olmadığı sizlere özgür bir ortam sağlayan, eğlenceli, grup dınamiğine dayalı bi sanat atölyesi.

Kalıplaşmış, sıkıcı kurallardan bir an olsun sıyrılıp kendinizi özgür ve yaratıcı benliğinize bırakacağınız bir ortam sunuyoruz, gerisi sizde! Gelin birlikte çoğalalım.

Gabo Balat Cafe : Vodina Caddesi  No: 58  Fener – Balat / İSTANBUL

Bilgi İçin : 0542 359 4006

 

Bu sayfa daha önce 592 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

BuBi Atölye tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

BuBi Atölye tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.