Yaratıcı Drama Kursu - Aynadan Eğitim Organizasyon - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin
Yaratıcı Drama Kursu

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Aynadan Eğitim Organizasyon

Yaratıcı Drama Kursu

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Yaratıcı Drama Kursu'na katılarak aklınızı ve bedeninizi özgür bırakarak yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. ’Kendi alanında uzmanlaşmış eğitimciler gözetiminde, günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden uzaklaşmak için yaratıcı drama atölyesi ile duygusal yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Haftaiçi aksam ve haftasonu olarak 2 farklı grupta düzenlenen 16 saatlik Yaratıcı Drama Kursu Meraklısı İçin'e özel %10 indirimle 550 TL yerine 495 TL'dir.

Bu kurs 2221 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Yaratıcı Drama Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir