Vücut Perküsyonu Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Vücut Perküsyonu Atölyesi

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Aynadan Eğitim Organizasyon

Vücut Perküsyonu Atölyesi

Atölyemizde katılımcılar, Uzm. Psk. Eğitimcilerimiz gözetiminde, müzik ve vücut perküsyonunun mükemmel uyumunu öğrenecekler.

Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan atölye çalışması için kayıt işleminiz sonrası kurum yetkileri sizinle iletişim kurarak tüm katılımcılara uygun gün ve zaman belirlenecektir.

Bu kurs 1965 kez görüntülendi.

Etiketler

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Vücut Perküsyonu Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir