Sizi Anlıyoruz Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Sizi Anlıyoruz Atölyesi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Aynadan Eğitim Organizasyon

Sizi Anlıyoruz Atölyesi

Atölyemizde sizleri ‘Görme Engelli, İşitme Engelli, Bedensel Engelli ve Zihinsel Engelli' arkadaşlarımızı anlamaya ve aynı zamanda da eğlenmeye davet ediyoruz. 

Atölyemiz grubun bayrağı alması ile başlayıp zorlu parkurları en kısa sürede geçerek bayrağı başlangıç noktasına getirmesi ile sonlanır. Bayrak yarışımız sonucunda sucuk – ekmek partisi yapılacaktır. 

Atölye Çalışmasına özel alanımızda yeşillikler içinde 28 Haziran Cumartesi günü, 10:00 - 16:00 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Sizi Anlıyoruz Atölyesi Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %25 indirimle 200 TL yerine 150 TL!

Bu kurs 1324 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Sizi Anlıyoruz Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir