Şipşak Atölyesi (Gezerek Uygulamalı Fotoğraf) - Aynadan Eğitim Organizasyon - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Şipşak Atölyesi (Gezerek Uygulamalı Fotoğraf)

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Aynadan Eğitim Organizasyon

Şipşak Atölyesi (Gezerek Uygulamalı Fotoğraf)

‘HAYATTAN KARELER YAKALAMAYA DAVET EDİYORUZ.'

Kendi alanında uzmanlaşmış eğitimciler gözetiminde yapılan ‘Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyemiz' de günlük hayata farklı bakış açıları sunuyoruz.

Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyemizde, fotoğraf çekmek isteyen ancak uzun soluklu bir eğitime vakit ayıramayanlara ya da hem gezip hem uygulamalarla kendini geliştirmek isteyenlere güzel bir fırsat sunuyoruz. 

Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyemiz 4 farklı konseptten oluşmaktadır. 

  • Altınboynuz
  • Karamandere – Saklıgöl 
  • Ayasofya – Sultanahmet – Yerebatan Sarnıcı 
  • Galata – Beyoğlu – Taksim  

Atölyelerimiz Ağustos ayı içerisinde yapılacaktır. Kayıt işleminiz sonrası kesin kayıt ve tarih konusunda kurum yetkilileri sizinle iletişim kuracaklardır.

Bu kurs 1857 kez görüntülendi.

Etiketler

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Şipşak Atölyesi (Gezerek Uygulamalı Fotoğraf), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir