Resim Kursu - Aynadan Eğitim Organizasyon - Çizim - Tasarım Kursları - Meraklısı İçin
Resim Kursu

İstanbul Çizim - Tasarım Kursları Aynadan Eğitim Organizasyon

Resim Kursu

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Resim Kursu'na katılarak hayatınızı renklendirmeye var mısınız?’ Kendi alanında uzmanlaşmış eğitimciler gözetiminde yapılan resim atölye çalışmalarında hayal gücünüz resim teknikleri ile buluşuyor. Aynadan Eğitim Organizasyon Merkezi'nde kişiye özel resim programları ve grup resim çalışmaları yapılmaktadır.

Haftada 2 gün, günde 1 saat olarak düzenlenen Resim Kursu Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %10 indirimle 100 TL yerine 90 TL'dir.

Bu kurs 1676 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Resim Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çizim - Tasarım Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir