Okul Öncesi Çocuklar İçin Sanat Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Okul Öncesi Çocuklar İçin Sanat Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Aynadan Eğitim Organizasyon

Okul Öncesi Çocuklar İçin Sanat Atölyesi

Minik meraklılar renklerle eğlenmeye davetliler! Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Okul Öncesi Çocuklar İçin Sanat Atölyesi 3 - 6 yaş arası meraklılara açıktır. Kendi alanında uzmanlaşmış eğitimciler gözetiminde yapılan bu çalışmada çocuklar hayal güçlerini teknik ile buluşturacaklar.

Haftada 1 gün 1 saat olarak düzenlenen Okul Öncesi Çocuklar İçin Sanat Atölyesi Meraklısı İçin'e özel %10 indirimle günlük 150 TL yerine 135 TL'dir.

Bu kurs 3431 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Okul Öncesi Çocuklar İçin Sanat Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir