Mükemmel Anne Eğitimi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Kadınlar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Mükemmel Anne Eğitimi

İstanbul Kadınlar İçin Kurslar Aynadan Eğitim Organizasyon

Mükemmel Anne Eğitimi

Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile birlikte duyusal ilişkilerde ve özellikle de anne çocuk ilişkisindeki zayıflamalar gözlemlenmektedir. Bu durum hem çocuğun ileriki yaşamını hem de ailenin geleceğini etkilemektedir. Bu bağlamda en büyük rolün annelere düşmesinden yola çıkan Aynadan Eğitim Organizasyon, Mükemmel Anne Eğitimi düzenliyor.

Eğitim içeriği;

  • Çocuk yetiştirmede yapılan hatalar
  • Çocuk ile en iyi iletişim
  • Çocuk ile verimli zaman geçirme
  • Gelecek hedefleri ve başarı
  • Olumlu ve melek anne modeli
  • Anne - baba arasındaki ilişki
  • Kardeş kıskançlığı

Mükemmel Anne Eğitimi'ne 13 Haziran 2014 – Cuma veya 27 Haziran 2014 - Cuma günü, 19:30 – 21:30 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Katılım ücreti 200 TL'dir.

 

Bu kurs 1499 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Mükemmel Anne Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Kadınlar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir