Mükemmel Uyum Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Günübirlik Kurslar - Meraklısı İçin
Mükemmel Uyum Atölyesi

İstanbul Günübirlik Kurslar Aynadan Eğitim Organizasyon

Mükemmel Uyum Atölyesi

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Mükemmel Uyum Atölyesi'nde katılımcılar, Uzm. Psk. Eğitimciler gözetiminde, yurt dışında ‘Cup Song' olarak bilinen bardak ve vücut perküsyonunun mükemmel uyumunu öğrenecekler.

Mükemmel Uyum Atölyesi 28 Haziran Cumartesi günü, 19:30 – 21:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Keyifli bir haftasonu etkinliği için bu atölyeyi kaçırmayın!

Katılım ücreti 120 TL.

Bu kurs 1461 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Mükemmel Uyum Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Günübirlik Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir