Masal Nasıl Anlatılır Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Günübirlik Kurslar - Meraklısı İçin
Masal Nasıl Anlatılır Atölyesi

İstanbul Günübirlik Kurslar Aynadan Eğitim Organizasyon

Masal Nasıl Anlatılır Atölyesi

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Masal Nasıl Anlatılır Atölyesi'ne katılan anne-babalara Uzman Psikolog Eğitimcilerimizin anlatımı ile masalların çocuklar üzerindeki etkisi, çocuklara masal anlatmanın püf noktaları, oyunlar eşliğinde çocuklara masal anlattırma teknikleri hakkında eğitim verilecektir.

Masal Nasıl Anlatılır Atölyesi 0 – 7 yaş arası çocukları olan anne ve babalara açıktır.

Atölye 20 Haziran Cuma günü, 19:30 – 21:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Katılım ücreti 200 TL'dir.

Bu kurs 2202 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Masal Nasıl Anlatılır Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Günübirlik Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir