Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Aynadan Eğitim Organizasyon

Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi tüm fotoğraf meraklılarına açık, keyifli bir eğitim. Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi, fotoğraf çekmek isteyen ancak uzun soluklu bir eğitime vakit ayıramayanlara ya da hem gezip hem uygulamalarla kendini geliştirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat!

Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi 4 farklı konseptten oluşuyor;

  • Altınboynuz
  • Karamandere – Saklıgöl
  • Ayasofya – Sultanahmet – Yerebatan Sarnıcı
  • Galata – Beyoğlu – Taksim

15 Haziran 2014 Pazar, 09:00 – 17:00 : Karamandere – Saklıgöl
28 Haziran 2014 Cumartesi, 09:00 – 17:00: Altınboynuz

Katılım ücreti 150 TL'dir.

Bu kurs 1480 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Gezerek Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir