Evlilik ve İlişki Atölyesi - Aynadan Eğitim Organizasyon - Psikoloji - Kişisel Gelişim - Meraklısı İçin
Evlilik ve İlişki Atölyesi

İstanbul Psikoloji - Kişisel Gelişim Aynadan Eğitim Organizasyon

Evlilik ve İlişki Atölyesi

Hayatımızın doğal bir parçası olan öfke duygusunun evlilik ve ilişkilerimize zarar vermemesi için öfke hakkında farkındalık ve kontrol kazanmak.

  • İlişkilerdeki öfke ve öfkenin nedenleri,
  • Öfke Kontrolünde kar-zarar hesabı,
  • Öfkenin Çeşitleri;
  • Patlayan öfke,
  • Bastırılan öfke
  • Kontrollü öfke
  • Öfkeyi doğru yolla ifade edebilmek,

Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan atölye çalışması için kayıt işleminiz sonrası kurum yetkileri sizinle iletişim kurarak tüm katılımcılara uygun gün ve zaman belirlenecektir.

Ücret Bireysel - 100 TL 
Çift - 150 TL 

Bu kurs 1800 kez görüntülendi.

Etiketler

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Evlilik ve İlişki Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Psikoloji - Kişisel Gelişim kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir