Dick Tracy'nin İp Uçları - Aynadan Eğitim Organizasyon - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Dick Tracy'nin İp Uçları (Dedektiflik Oyunu)

İstanbul Hobi Kursları Aynadan Eğitim Organizasyon

Dick Tracy'nin İp Uçları (Dedektiflik Oyunu)

Dick Tracy'in İpuçları Atölyesi ile sizleri ipuçlarını toplayarak keyifli zaman geçirip ve eğlenmeye davet ediyoruz. 

‘Dick Tracy' Chester Gould tarafından 1930'lu yıllarda çizgi film karakteri olarak yaratılan bir dedektiftir. 

Oyunumuz gruplar halinde 5 farklı ipucunu takip ederek saklanan ödülü bulmaya yönelik olup kahvaltıyla başlayıp, ödülü bulan grubun başlangıç noktasına gelmesiyle son bulur.  

Özel alanımızda yeşillikler içinde gerçekleşecek bu atölyeye 29 Haziran 2014 – Pazar günü, 09: 00 – 16:00 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Dick Tracy'nin İp Uçları (Dedektiflik Oyunu) Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel %25 indirimle 200 TL yerine 150 TL!

Bu kurs 2055 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Dick Tracy'nin İp Uçları (Dedektiflik Oyunu), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir