Balkonumdaki Bahçem - Aynadan Eğitim Organizasyon - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Balkonumdaki Bahçem

İstanbul Hobi Kursları Aynadan Eğitim Organizasyon

Balkonumdaki Bahçem

Botanik Bahçemizde özel peysaj tasarımcısı ile balkonunuzda evinizde çiçek yetiştirme tekniklerini anlatım ve uygula ile öğreniyoruz. 

  • Botanik  Bahçemiz Kavacık'ta bulunmaktadır. 
  • Kadiköydeki merkezimizden özel araçlar ile gidilcektir. 
  • Ücrete ulaşım, ikram ve ekeceğiniz bir çiçek dahildir. 

100 TL değerindeki atölye çalışması %15 indirimle 85 TL'dir. Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan atölye çalışması için kayıt işleminiz sonrası kurum yetkileri sizinle iletişim kurarak tüm katılımcılara uygun gün ve zaman belirlenecektir.

Bu kurs 2072 kez görüntülendi.

Aynadan Eğitim Organizasyon Hakkında

Aynadan Eğitim Organizasyon 2008 yılında uzman psikologlar tarafından kurulmuş, her biri kendi alanında deneyim ve profesyonel bir kariyere sahip genç, dinamik, detaycı, çözüm odaklı ve işine gereken özen ve disiplini gösteren eğitmen ve psikolog kadrosuyla bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortaklığı yapan bir kurumdur.

Aynadan Eğitim Organizasyon Türkiye genelindeki müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştirerek, her biri birbirinden farklı yaratıcı etkinlikler oluşturuyor ve sektörde önemli yerlere gelmelerine, küçük molalar ile iş hayatlarını renklendirmeleri ne motivasyonlarını arttırmalarına katkı sağlıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Caferağa Mah. Sakız Sok. Maksim Apt. No:2/B Kadıköy - İstanbul

Aynadan Eğitim Organizasyon tarafından düzenlenen Balkonumdaki Bahçem, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir