Yetişkin + Çocuk Günübirlik Seramik Atölyesi - Atölye12.12 - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Yetişkin + Çocuk Günübirlik Seramik Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Atölye12.12

Yetişkin + Çocuk Günübirlik Seramik Atölyesi

Çocuklarınızın enerjisini alışveriş merkezlerine hapsetmeyin. Hayal ettiklerini hayata geçirmeleri için fırsat verin. O neler yapabileceğini keşfederken, siz de bilmediğiniz yönlerini keşfedin. Belki birlikte çamura bulaşmak, seramikle tanışmak istersiniz.

Nisan ayına özel Anne, Çocuk / Baba, Çocuk grupları oluşturulacaktır.

Temel seramik teknikleri ile bu günübirlik çalışmada dekoratif bir kase, rölyef ya da takı tasarlayabileceksiniz. Günübirlik atölye çalışmalarımız;

Yetişkin + çocuk için haftada 1 gün 2 saat sürmektedir. Katılım ücreti 50 TL'dir.

Atölye çalışması 11-12-18-19-25-26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kayıt işlemi sonrasında kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak uygun olduğunuz tarih ve saat için rezervasyonunuzu oluşturacaktır.

Bu kurs 2358 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye12.12 Hakkında

Atölye12.12 Kadıköy Yeldeğirmeni'nde kurulu seramik çalışmalarının yapıldığı, özel tasarımların üretildiği, workshop çalışmalarının yapıldığı, sanatla ilgili her türlü alanda düşünce paylaşımının yapıldığı bir seramik atölyesidir.

Atölye Adresi: Rasimpaşa Mh. Karakolhane Cd, Uzunhafız Sk. No:143/A Yeldeğirmeni, Kadıköy

Bilgi İçin: 0532 5735228 - Çiğdem Yılmaz

 

Atölye12.12 tarafından düzenlenen Yetişkin + Çocuk Günübirlik Seramik Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir