Çocuklar İçin Mum Atölyesi - Atölye Mumyap - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Mum Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Atölye Mumyap

Çocuklar İçin Mum Atölyesi

Mum Atölyemize Hoş geldiniz!

Mum yapmak en çok da çocukların hoşuna giden eğlenceli bir faaliyet. Çocuklar mum yaparak hayal güçlerini ortaya çıkarır. Ebeveynler ise çocukları ile zaman geçirmenin ve birlikte üretip paylaşmanın mutluluğunu yaşar.

Ebeveynler çocuklarınızın yeteneklerinin ortaya çıkmasında katkınız olsun. Onları elektronik aletlerden biraz olsun uzaklaştırın. Atölye Mumyap'ta hamuruna sevgi ve emeğinizi kattığınız yaratıcılığınızla biçimlendirdiğiniz mumları birlikte üretelim. Mumlar size ait dokunuşlarla birer sanat eserine dönüşsün. 

Çocuklar! anne ve babanıza yaptığınız rengarenk mumları hediye ederek sevindirin.

Mum yaparken hayal kurun, neşelenin eğlenin! Gelin,atölyemizde mis kokan aromalarıyla rengarenk mumları, müzik eşliğinde birlikte tasarlayıp üretelim. İçimizdeki sanatçıyı keşfedelim...

Kadıköy'ün Yeldeğirmeni semtinde bulunan atölyemizde kendi mumlarınızı tasarlayın, onlara rengarenk şekiller verin; Aileniz ve arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirmek içinMum yapımı konusunda farklı teknikler öğrenmek ve kendinizi bu konuda geliştirmek için; Sanatsal bir deneyim yaşamak için; Atölye Mumyap' ı tercih edin.

Çocuklar için mum yapımı atölye çalışması 3 saat sürmektedir. Katılım bedeli 100 TL'dir. (KDV Dahil)

Kayıt işleminden sonra kurum yetkilileri sizin için uygun gün ve saatte rezervasyonunuzu tamamlamak için sizinle iletişim kuracaklar.

Atölye Şeflerimiz

Oktay AYDIN
Mimar Sinan Güzelsanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünden mezun; müziğin yanı sıra heykel, mozaik ve grafiti çalışmaları bulunmaktadır. 

Atölye Mumyap'ta mum yapımının yanı sıra, seramik ve ahşap konusunda da workshoplar düzenlemektedir.

Nil Aylin AYDIN
Finans ve halkla ilişkiler alanında uzun yıllar çalıştığı kurumsal iş hayatını bıraktıktan sonra, tiyatro, ardından yaratıcı drama eğitmenliği konusunda eğitim aldı. Çeşitli okullarda yaratıcı drama eğitmenliğinin yanı sıra, Atölye Mumyap'ın halkla ilişkiler ve organizasyon sorumlusu görevini yürütmektedir.

Bu kurs 4408 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Mumyap Hakkında

atölye mum yap

Atölye Mum Yap mum yapımı üzerine farklı tekniklerde eğitim (workshoplar) düzenlemek üzere kurulmuş bir sanat atölyesidir. Yetişkinler ve çocuklar farklı bir çok mum yapımı tekniğini öğrenerek kendi mumlarını tasarlayıp üretebilirler. Tasarlarken ve üretirken hayal güçleri, yaratıcılıklarını keşfeder, keyifli ve verimli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşarlar.

Atölye Mumyap tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Mum Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir